Партнери

На українському ринку продукція Vaillant представлена з 2000 року. З тих пір, завдяки своїй надійності, економічності і довгому терміну служби, вона користується успіхом і в українських споживачів. Техніка відповідає найвищим стандартам якості та ідеально пристосована до експлуатації в українських умовах.

Широкий асортимент продукції - настінні й підлогові газові опалювальні котли, опалювальні котли на рідкому паливі, проточні та ємкісні водонагрівачі, електроприлади і пристрої регулювання - задовольняють будь-які побажання клієнтів. Апарати Vaillant придатні як для нового будівництва, так і для модернізації опалювальних систем: для квартир, котеджів, невеликих будинків службового призначення, а також для організації систем по квартирного опалення житлових будинків.

Команія Protherm - це перш за все відомий європейський виробник опалювальної техніки. Багаторічний досвід і успішні продажі обладнання характеризують її як надійного виробника високоякісної продукції.

Protherm здійснює продаж в багатьох країнах на різних континентах і завдяки гарантовано високій якості та доступним цінам ця торгова марка завоювала довіру споживачів.

Асортимент продукції нараховує більш ніж 95 одиниць, серед них є й класичні рішення, такі як газові котли, електричні котли, бойлери, твердопаливні котли, а також, інноваційні продукти, такі як конденсаційні котли.

Особливістю діяльності компанії на українському ринку є надання професійного сервісу по всій території України. Сервісне обслуговування здійснюється як силами власного сервісу, так і з залученням компаній-партнерів, фахівці з яких в обов'язковому порядку проходять спеціальне навчання по продукції Protherm.

Navien - найбільший корейський виробник універсальної теплотехніки, спеціалізується в основному на виробництві газових котлів, а також інших пов'язаних з енергією механізмів, призначених в основному для домашнього використання.

Всі комплектуючі для нашого обладнання виготовляються в Кореї і Японії. Весь процес складання котлів проходить виключно на власних заводах в Кореї з найсуворішим контролем якості відповідного стандартам ISO 9001.

На даний момент компанія є найбільшим продавцем і виробником теплового обладнання і здійснює 80% своїх продажів на території Кореї, Японії, Росії, Тихоокеанського регіону та США.

До 2006 року основною метою компанії було - домінування на ринках Тихоокеанського регіону, але з 2007 року почалось активне просування продуктів на ринки Європи.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
Електронна пошта
Наша адресам. Київ, вул. Кіквідзе, 4-б