Партнери

На українському ринку продукція Vaillant представлена з 2000 року. З тих пір, завдяки своїй надійності, економічності і довгому терміну служби, вона користується успіхом і в українських споживачів. Техніка відповідає найвищим стандартам якості та ідеально пристосована до експлуатації в українських умовах.

Широкий асортимент продукції - настінні й підлогові газові опалювальні котли, опалювальні котли на рідкому паливі, проточні та ємкісні водонагрівачі, електроприлади і пристрої регулювання - задовольняють будь-які побажання клієнтів. Апарати Vaillant придатні як для нового будівництва, так і для модернізації опалювальних систем: для квартир, котеджів, невеликих будинків службового призначення, а також для організації систем по квартирного опалення житлових будинків.

Команія Protherm - це перш за все відомий європейський виробник опалювальної техніки. Багаторічний досвід і успішні продажі обладнання характеризують її як надійного виробника високоякісної продукції.

Protherm здійснює продаж в багатьох країнах на різних континентах і завдяки гарантовано високій якості та доступним цінам ця торгова марка завоювала довіру споживачів.

Асортимент продукції нараховує більш ніж 95 одиниць, серед них є й класичні рішення, такі як газові котли, електричні котли, бойлери, твердопаливні котли, а також, інноваційні продукти, такі як конденсаційні котли.

Особливістю діяльності компанії на українському ринку є надання професійного сервісу по всій території України. Сервісне обслуговування здійснюється як силами власного сервісу, так і з залученням компаній-партнерів, фахівці з яких в обов'язковому порядку проходять спеціальне навчання по продукції Protherm.

Компанія Bosch Thermotechnik GmbH (Бош Термотехнік ГмбХ) відповідає за бізнес-сферу «Термотехніка» у групі компаній Bosch та спільно зі своїми міжнародними дочірніми компаніям належить до провідних європейських виробників ресурсозберігаючої техніки опалення та гарячого водопостачання.

Компанія Bosch Thermotechnik (Бош Термотехнік ГмбХ) має у своєму розпорядженні сильні міжнародні та регіональні торговельні марки та пропонує диференційований спектр продуктів, що виробляються на 20 фабриках у десяти країнах Європи та у Північній Америці.

Виробничий портфель містіть газові котли, газові проточні водонагрівач, геліотермічну техніку, теплові насоси, твердопаливні котли ї високоефективні системи опалення на базі викопних енергоносіїв, а також інтелектуальні системи регулювання.

Navien - найбільший корейський виробник універсальної теплотехніки, спеціалізується в основному на виробництві газових котлів, а також інших пов'язаних з енергією механізмів, призначених в основному для домашнього використання.

Всі комплектуючі для нашого обладнання виготовляються в Кореї і Японії. Весь процес складання котлів проходить виключно на власних заводах в Кореї з найсуворішим контролем якості відповідного стандартам ISO 9001.

На даний момент компанія є найбільшим продавцем і виробником теплового обладнання і здійснює 80% своїх продажів на території Кореї, Японії, Росії, Тихоокеанського регіону та США.

До 2006 року основною метою компанії було - домінування на ринках Тихоокеанського регіону, але з 2007 року почалось активне просування продуктів на ринки Європи.

Виконуємо якісно та вчасно:

  • допроектні роботи;
  • проектування (нове, розширення та реконструкція) ;
  • погодження розробленої проектної документації;
  • виконання гідравлічних розрахунків;
  • оцінка впливу на навколишнє середовище;
  • авторський нагляд за реалізацією проектних рішень;
  • будівельно - монтажні та пусконалагоджувальні роботи;
  • постачання основного і допоміжного обладнання згідно специфікації.

Маючи достатній досвід у виконані робіт з проектування, комплектації матеріалами та обладнанням, монтажу, пуско-налагоджуванні та здачі в експлуатацію систем зовнішніх та внутрішніх мереж газопостачання , котелень, систем опалення, водопостачання, каналізації, димовидалення та вентиляції житлових та нежитлових приміщень багатоповерхових житлових будинків та окремих котеджів, топкових та котелень, що розташовані в м. Києві та інших містах України, маючи спеціалістів відповідної кваліфікації, необхідну для виконання робіт інструментальну базу і діючі Ліцензію і Дозвіл ДНАОП, ТОВ «ГРІНЛІФ»  пропонує свої послуги при розробці та реєстрації у відповідних державних установах проектної документації, проведенні будівництва та здачі завершеного будівництва в експлуатацію уповноваженим службам, а також подальшої експлуатації інженерних мереж для будь-якого типу об’єктів.

Кредо підприємства: «Краса, безпека та надійність»

Виконує будівельні та інженерні роботи. Проектування та монтаж газових мереж високого ти низького тиску, обладнання газових котелень, тепло-водо постачання, зовнішні мережі водопроводу та побутової каналізації ,а також підземна проходка методом горизонтального буріння.

Підприємство «ТЕРМО ПЛЮС» на ринку України впевнено працює з 2000 року.
Якщо Ви вирішили позбутися від неприємностей з відсутністю економного і якісного опалення, чи зіткнулися з перебоями в подачі холодної і гарячої води - звертайтеся до фахівців нашого підприємства. Всі послуги виконуються співробітниками нашого підприємства для приміщень будь-якого типу і форми власності, а саме: промислові та адміністративно-побутові комплекси, складські приміщення, офісні центри, супермаркети, котеджі.
   
«ТЕРМО ПЛЮС» має всі необхідні ліцензії, дозволи і сертифікати від Державних дозвільних установ для виконання комплексу робіт:
• виконання проектних робіт та монтажу підземного, зовнішнього і внутрішнього газопроводів
• інфрачервоне променеве опалення
• будівельно-монтажні роботи систем опалення, водопостачання, каналізації, сигналізації загазованості, КВП
• монтаж, сервіс та гарантійне обслуговування газового обладнання
 
Тел. (044) 237-79-39, (067) 238-79-39

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
Електронна пошта
Наша адресам. Київ, вул. Кіквідзе, 4-б