Оперативна інформація

Інформація щодо проведення ТО та встановлення ГЛ НКРЕ ФЕГГ№1 в грудні місяці 2017 року

Повідомляємо, що згідно графіку у грудні 2017р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського р-нах за наступними адресами:

Голосіївський район.

1. вул. Велика Васильківська № 58, 84, 86, 88, 92;

2. шосе Стратегічне № 17;

3. вул. Тарасівська № 8, 14, 18, 42;

Повідомляємо, що вчора, 05.11.2017 року, приблизно о 21-20 на вул. Донецькій, 35 стався вибух природного газу. На місце оперативно прибула аварійна служба ПАТ «Київгаз».

Графік проведення технічного обслуговування газового устаткування в листопаді місяці 2017р ФЕГГ№2

Проведення ТО листопад

Повідомляємо, що згідно графіку у листопаді 2017р. ФЕГГ № 1 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках за наступними адресами:

Повідомляємо, що згідно графіку у листопаді 2017р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського р-нах за наступними адресами:

17 жовтня 2017 року аварійна бригада ПАТ "Київгаз" обмежила газопостачання до двох багатоквартирних житлових будинків за адресами: пр. Перемоги, 61/2; вул. Дружківська, 4.

6 жовтня 2017р. о 9:40 до аварійної служби ПАТ «Київгаз» поступила заявка про витік природного газу в кв. 289 по вул. Бучми Амвросія, 8 від сусідів. Прибувши на місце працівники ПАТ «Київгаз» оперативно усунули витік газу і встановили заглушку, тим самим відключивши газ в даній квартирі.

Станом на 29 вересня 2017 року всі котельні ПАТ «Київенерго» було підключено до газопостачання. Зі своєї сторони ми не вбачаємо жодних ризиків, які могли б завадити вчасному постачанню та реалізації гарячої води та теплової енергії мешканцям м. Києва.

Графік проведення технічного обслуговування газового устаткування в жовтні місяці 2017р ФЕГГ№2

Графік проведення технічного обслуговування газового устаткування в жовтень місяці 2017р ФЕГГ№2

З весни 2017 року значна частина киян знаходиться в умовах відсутності гарячого водопостачання. Причиною цьому стала нездатність ПАТ «Київенерго» розрахуватися за послуги розподілу природного газу. Накопичена сума боргу у 170 мільйонів гривень є порівняно дрібною у масштабах розрахунків Київенерго з НАК «Нафтогаз України», проте для ПАТ «Київгаз» є життєво необхідною для безперебійного ведення своєї господарської діяльності.

Газові лічильники: не було споживання – не треба платити!

За оцінками експертів, восени ціна природного газу для побутових споживачів скоріше за всього зросте. На це, в першу чергу, вказує підвищення ціни імпортного газу, за якими його продає НАК «Нафтогаз України». Така тенденція змушує киян вкотре задуматись над питанням економії на блакитному паливі. І у ПАТ «Київгаз» є проста і однозначна відповідь – встановлення лічильника газу.

За вищезазначеною адресою з 12:00 13.09.2017 р. буде проводитись випробування внутрішньобудинкових систем газопостачання з відключенням системи газопостачання. Будь ласка, надавайте допуск нашим працівникам до газових приладів, розташованих у ваших приміщеннях у разі виявлення несправностей. Від цього залежить ваше життя і життя ваших сусідів!

Перелік адрес для проведення позапланового технічного обслуговування житлових будинків Голосіївського району у вересні місяці 2017 року.

Вже майже півроку кияни потерпають через відсутність гарячої води в оселях. У споживачів виникає правомірне питання: «Де гаряча вода?» та «Хто несе відповідальність за її відсутність?». Тим паче, що більшість справно сплачує за житлово-комунальні послуги і не розуміє причину відсутності гарячої води.

Повідомляємо, що згідно графіку у вересні 2017р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського районах за наступними адресами:

В зв"язку з виконанням ремонтних робіт буде тимчасово обмежено газопостачання житлових будинків за адресами відповідно до переліку. Прохання 04.09.2017 року закрити крани перед газовими приладами та забезпечити допуск працівників ПАТ "Київгаз" (за їх службовими перепустками) до газифікованих приміщень для безаварійного та оперативного припинення газопостачання. За додатковою інформацією звертатись по тел. 495-04-04.

Природний газ є легкозаймистою і вибухонебезпечною речовиною. Коли мова йде про газову безпеку, тут не може бути жодних компромісів. Правила безпеки систем газопостачання більшою мірою є актуальними і сьогодні, проте вони мають передбачати обов’язкове встановлення сигналізаторів загазованості разом з відсікачами газу у всіх газифікованих приміщеннях.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б