Показання газових лічильників можна передавати:
  • в «особистому кабінеті»  Докладніше...
  • через SMS-повідомлення Докладніше...
  • через скриньки, які встановлено на газифікованих будинках усіх районів міста

Що відбувається, якщо не передати показання лічильника?
Нагадуємо, що обов’язок споживача передавати показання лічильників газу передбачений пунктом 4 глави 4 розділу ІХ Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494.

 

 

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б