Партнери

На українському ринку продукція Vaillant представлена з 2000 року. З тих пір, завдяки своїй надійності, економічності і довгому терміну служби, вона користується успіхом і в українських споживачів. Техніка відповідає найвищим стандартам якості та ідеально пристосована до експлуатації в українських умовах.

Широкий асортимент продукції - настінні й підлогові газові опалювальні котли, опалювальні котли на рідкому паливі, проточні та ємкісні водонагрівачі, електроприлади і пристрої регулювання - задовольняють будь-які побажання клієнтів. Апарати Vaillant придатні як для нового будівництва, так і для модернізації опалювальних систем: для квартир, котеджів, невеликих будинків службового призначення, а також для організації систем по квартирного опалення житлових будинків.

Команія Protherm - це перш за все відомий європейський виробник опалювальної техніки. Багаторічний досвід і успішні продажі обладнання характеризують її як надійного виробника високоякісної продукції.

Protherm здійснює продаж в багатьох країнах на різних континентах і завдяки гарантовано високій якості та доступним цінам ця торгова марка завоювала довіру споживачів.

Асортимент продукції нараховує більш ніж 95 одиниць, серед них є й класичні рішення, такі як газові котли, електричні котли, бойлери, твердопаливні котли, а також, інноваційні продукти, такі як конденсаційні котли.

Особливістю діяльності компанії на українському ринку є надання професійного сервісу по всій території України. Сервісне обслуговування здійснюється як силами власного сервісу, так і з залученням компаній-партнерів, фахівці з яких в обов'язковому порядку проходять спеціальне навчання по продукції Protherm.

Фахівці компанії ТЕПЛОПРОЕКТ пропонують комплекс проектних послуг:

- Розробка проектної документації, на стадії проект, стадія робоча документація та стадія робочий проект, газопостачання, котельні, теплові пункти та теплові мережі;

- Кошторисний розрахунок вартості будівництва;

- Оцінка впливу на навколишнє середовище;

- Інженерно – геодезичні вишукування;

- Інженерно – геологічні вишукування;

- Гідравлічний розрахунок газопроводів.

ТОВ «ГРІНЛІФ»  пропонує свої послуги при розробці та реєстрації у відповідних

 державних установах проектної документації.

 проведенні будівництва та здачі завершеного будівництва в експлуатацію 

 також подальшої експлуатації інженерних мереж для будь-якого типу об’єктів, 

 маючи спеціалістів відповідної кваліфікації, необхідну для виконання робіт інструментальну базу

Інженерний Центр «АЛМІС» працює на ринку України з 2006 року.

За роки роботи ми взяли участь в реалізації значної кількості проектів, пов'язаних з проектуванням та будівництвом котелень, систем газо- та теплопостачання.

Нашими постійними партнерами стали провідні будівельні компанії та інші організації, які знайшли в особі ІЦ “АЛМІС” надійного та якісного виконавця вищезазначених робіт.

Ми раді запропонувати нашим майбутнім клієнтам повний комплекс робіт з тепло- та газозабезпечення, від отримання необхідних дозвільних документів та проектування і до запуску готового об’єкту в експлуатацію.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б