Згідно з оцінками фахівців Національної акціонерної компанії Нафтогаз України, в четвертому кварталі поточного року ціни на імпортований за контрактами з Російською Федерацією газ знизяться до $417 за 1000 куб. метрів. Таке зниження обумовлене падінням цін на нафту на світових ринках.

Нагадаємо, що в другому кварталі 2012 року ціна російського палива склала 425 дол США за 1000 куб. метрів, а в третьому складе 426 дол. США за 1000 куб. метрів.

Навіть відносно невелике зниження ціни на російський газ дозволить Компанії заощадити додаткові кошти, оскільки в цей час обсяги закупівель газу будуть значними у зв'язку із зростанням споживання в зимовий період.

Як раніше повідомлялося, 27 червня голова правління ВАТ Газпром Олексій Міллер заявив, що поки мова про зниження обсягів поставок російського газу в Україну, а також про перегляд ціни на газ для України, не йде.

Нагадаємо, 20 червня заступник голови правління ВАТ Газпром, генеральний директор ТОВ Газпром експорт Олександр Медведєв заявив, що в Газпромі все ще сподіваються на прийняття взаємовигідного рішення з управління газотранспортною системою України.

За матерiалами: Корреспондент.biz

 

Контакт-центр (044) 495-04-04;

(097) 495-11-04;

Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б