Нафта на світових ринках подорожчала на тлі введення Сполученими Штатами чергового пакета санкцій проти Ірану, передає агентство Bloomberg.

Котирування серпневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil на лондонській біржі IСE (InterContinental Exchange Futures) за підсумками торгів зросли на $0,65 − до $100,88 за барель.

На нью-йоркській біржі NYMEХ (New York Merchantile Exchange) вартість серпневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки Light Sweet Crude Oil підвищилася на $0,27 − до $86,08 за барель.

Раніше в четвер США знову розширили список іранських компаній і приватних осіб, з яким громадянам і компаніям зі Сполучених Штатів заборонено укладати угоди. У список увійшли тепер ще 11 компаній та імена чотирьох іранців.

Як повідомлялося, міжнародні санкції щодо Ірану почали діяти з 1 липня. Західні країни відмовилися від імпорту іранської нафти з надією на скорочення країною інвестицій в розвиток своїх ядерних програм.

Нагадаємо, нещодавно для подолання негативних наслідків міжнародного ембарго владі Ірану довелося виділити $14 млрд на розвиток нафтогазової сфери.

За матерiалами: РИА Новости

 

Контакт-центр (044) 495-04-04;

(097) 495-11-04;

Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б