Чорне золото має подешевшати, але ціни в підсумку тижня практично не зміняться на тлі напруженої ситуації на Близькому Сході і невпевненості у зростанні світової економіки.

Нафта марки Brent подешевшала на $0,43 до $112,15 за барель, тоді як нафта WTI - на $0,49 до $91,22 за барель.

Цього тижня ціни на нафту впали на 3-4% протягом однієї сесії через слабкі показники активності виробництва в єврозоні та в Китаї. Крім того, ринок нафти очікує публікації звіту щодо рівня зайнятості в США, який вийде в п'ятницю.

На думку аналітиків, опитаних Рейтер, кількість робочих місць збільшилася на 113.000 після зростання на 96.000 в серпні, тоді як безробіття зросло до 8,2 відсотка.

"Зниження цін може пояснюватися фіксацією прибутку і нервозністю напередодні виходу даних про зайнятість. Напруженість на Близькому Сході підтримає ціни, оскільки хороших новин звідти поки немає", - зазначив аналітик OptionsXpress Бен ле Брюн.

Водночас, зростає напруженість на Близькому Сході. Турецька артилерія в четвер атакувала об'єкти на сирійській території у відповідь на агресію з боку Сирії, в ході якої в середу загинули п'ятеро громадян Туреччини. Крім того, Євросоюз планує посилити санкції проти Ірану, заборонивши імпорт іранського газу, як повідомили в четвер європейські дипломати.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04;

(097) 495-11-04;

Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б