Як сплатити за доставку газу онлайн

Споживачі газу активно сплачують за спожиті послуги через Інтернет.

Детальніше...

Поширені запитання до

Київгазу

Якщо ви відчули запах газу, телефонуйте

104

Постановою НКРЕКП від 06 березня 2020 р. № 580 встановлено мінімальні обсяги річної замовленої потужності на розрахунковий календарний рік для споживачів природного газу, які мають фактичний період споживання природного газу менший ніж дев'ять місяців, а також для споживачів, які не споживали природний газ протягом усього попереднього газового року.

Замовлена потужність споживача на розрахунковий календарний рік визначається виходячи з фактичного обсягу споживання за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, але не може бути меншою за:

39 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі (13,10 грн. на рік для абонентів АТ «КИЇВГАЗ»); 

126 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі (42,34 грн. на рік для абонентів АТ «КИЇВГАЗ»);

314 куб. м – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим (105,50 грн. на рік для абонентів АТ «КИЇВГАЗ»).

У квітні 2020 року таким споживачам природного газу буде здійснено перерахунок за послугу розподілу у відповідності до вимог вищезазначеної постанови державного регулятора. 

 

Контакт-центр (044) 495-04-04;

(097) 495-11-04;

Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б