Співробітники «Київгазу» продовжують відновлювати розподіл газу до багатоповерхівок, які були відключені 19 жовтня внаслідок аварійної ситуації на території національного заповідника «Софія Київська». Станом на ранок 21 жовтня мешканцям 69 будинків газопостачання відновили.

Газовики проводять обстеження внутрішньобудинкових мереж будинків та газових приладів у квартирах і пускають газ в тих будинках, де відсутні порушення Правил безпеки систем газопостачання.

При повторному пуску газу до приміщень згідно з Правилами безпеки  співробітники «Київгазу» мають перевірити безпечність використання газового обладнання у кожній квартирі. У разі виявлення порушень експлуатації газових приладів вони не мають права повторно пускати газ, адже це може призвести до аварійної ситуації.

При перевірці квартир у багатьох будинках співробітниками «Київгазу» було виявлено ряд порушень, через які їхні мешканці залишаються без газопостачання.

Серед них:

- не надання доступу співробітникам «Київгазу» до квартир

- порушення роботи димових та вентиляційні каналів (не відповідають нормам ДБН)

- небезпечне перепланування квартир із захованими в стіну газопроводами

- самовільно встановлене газове обладнання, яке не зареєстроване в АТ «Київгаз»

- виявлено електричну напругу на зовнішньому та внутрішньому газопроводах

«Київгаз» робить усе можливе, аби швидше відновити газопостачання в оселях, утім просить киян поставитися з розумінням і не просити працівників компанії йти проти Правил безпеки систем газопостачання та підключати потенційно небезпечні квартири.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б