Фахівці АТ «Київгаз» продовжують реалізацію заходів із ліквідації аварії на газопроводі у мікрорайоні Віта–Литовська – аварійні роботи триватимуть також на вихідних.

Як повідомлялося раніше, уже проведена заміна аварійної ділянки газопроводу зі встановленням запірної арматури новітнього зразка.

Наразі на розподільних газопроводах мікрорайону триває заміна запірних пристроїв, у яких вийшов корисний термін експлуатації. Ці заходи здійснюються для безперебійної роботи газорозподільних мереж, зокрема під час опалювального сезону, та для запобігання аварійним ситуаціям у майбутньому.

14 вересня замінено ще 4 запірних пристрої, всього за період проведення аварійних робіт на газопроводах мікрорайону встановлено 10 новітніх запірних пристроїв.

З 15 до 20 вересня фахівці АТ «Київгаз» будуть проводити підготовчі роботи перед випробуванням розподільних газопроводів на герметичність.

З 18 до 20 вересня будуть проводитися роботи зі встановлення нових запірних пристроїв на вході та виході шафових регуляторних пунктів (ШРП), замість тих, що відпрацювали свій ресурс.

Нагадуємо, що для збереження цілісності газового обладнання перед проведенням випробування мереж на герметичність працівниками Оператора ГРМ на вводі перед першим приладом приватних домогосподарств повинна бути встановлена інвентарна заглушка. Це зумовлено тим, що випробування мереж виконується надлишковим тиском, який у рази перевищує робочий (передбачений для нормальної роботи обладнання домогосподарств).

Закликаємо мешканців забезпечити доступ працівникам АТ «Київгаз» для проведення вказаних підготовчих робіт. Надання доступу для реалізації необхідних безпекових заходів дозволить не затримувати проведення випробування розподільних мереж.

Зазначимо, що на місці працюють фахівці, які надають необхідні консультації та допомогу мешканцям мікрорайону. Звернутися до них можна в будні з 9:00 до 18:00 за адресою: Столичне шосе, 35.

Перелік адрес, за якими тимчасово обмежено розподіл газу, доступний за посиланням (оновлена інформація).

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б