АТ «КИЇВГАЗ» продовжує заходи із ліквідації аварії на газопроводі у мікрорайоні Віта-Литовська.

Станом на 21 вересня:

– на місці виявлення витоку газу проведена заміна аварійної ділянки зі встановленням запірної арматури новітнього зразка;

– на розподільних газопроводах мікрорайону замінені запірні пристрої, які відпрацювали свій експлуатаційний ресурс;

– на вході та виході шафових регуляторних пунктів (ШРП) встановлені сучасні запірні пристрої.

Вказані заходи спрямовані на мінімізацію ризиків аварійних відключень споживачів мікрорайону, зокрема в опалювальний період.

Успішно проведене випробування на герметичність газорозподільних мереж середнього тиску. Споживачам, які підключені до вказаної ділянки газопроводу, уже відновлено розподіл газу (окрім вулиці Бродівської (від вул. Любомирської до вул. Лазурної), де підготовчі роботи та подальше випробування мережі неможливо було провести у зв’язку із перешкоджанням здійсненню фахівцями АТ «КИЇВГАЗ» необхідних заходів).

Тривають підготовчі роботи перед проведенням випробування на герметичність газорозподільних мереж низького тиску, зокрема продовжується реалізація необхідних безпекових заходів.

На місці працюють фахівці, які надають консультації та допомогу мешканцям мікрорайону. Звернутися до них можна в будні з 9:00 до 18:00 за адресою: Столичне шосе, 35.

Нагадуємо, що відновлення розподілу природного газу споживачеві можливе за умови відсутності витоків та порушень Правил безпеки систем газопостачання, Кодексу газорозподільних систем, ДБН В.2.5-20-2018 «Газопостачання», а також інших вимог чинного законодавства в галузі газопостачання.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б