Тривають роботи із відновлення розподілу газу до будинків, де після ліквідації фахівцями АТ «КИЇВГАЗ» аварійних ситуацій власниками (співвласниками) були дотримані вимоги правил безпеки та нормативних актів у галузі газопостачання. Зокрема йдеться про забезпечення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, що передбачене нормами чинного законодавства та є необхідним для подальшого безаварійного та безперебійного газорозподілу.

Станом на 17:00 26 вересня розподіл газу відновлений до будинків за адресами:

- вул. Гарматна, 42;

- просп. Повітрофлотський, 74;

- бульв. Кольцова, 19;

- вул. Дзюби, 2А;

- вул. Шовкуненка, 5;

- вул. О. Архипенка, 4А;

- вул. І. Виговського, 12;

- пров. Микільський 1/25.

Відповідно, пусконалагоджувальні роботи проведені фахівцями у Солом’янському, Святошинському, Оболонському та Печерському районах столиці.

Раніше АТ «КИЇВГАЗ» інформувало про відновлення газорозподілу до багатоквартирних будинків за адресами вул. Мокра, 6, вул. Практична, 4, просп. Р. Шухевича, 30 та вул. Нагірна 6/31 (за останньою – розподіл відновлено частині будинку, по одному стояку триває усунення порушень правил безпеки).

Нагадуємо, що відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання, за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами у будинку відповідає власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)). Він повинен забезпечити утримання систем газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України .

Для того, щоб забезпечити належний технічний стан внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку, управитель, ОСББ чи інша уповноважена співвласниками особа мають укласти договір на технічне обслуговування з оператором ГРМ або іншою компанією з дозволом на виконання таких робіт.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б