АТ «КИЇВГАЗ» продовжує роботи із відновлення розподілу газу до будинків, де після ліквідації аварійних ситуацій власниками (співвласниками) були дотримані вимоги правил безпеки та нормативних актів у галузі газопостачання.

Зокрема йдеться про забезпечення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, що передбачене нормами чинного законодавства та є необхідним для подальшого безаварійного та безперебійного газорозподілу.

Станом на 17:00 3 жовтня пусконалагоджувальні роботи проведені фахівцями у Печерському, Голосіївському, Шевченківському, Оболонському та Дніпровському районах столиці, розподіл газу відновлений до будинків за адресами: Б-р Марії Приймаченко, 8

 Вул. Туполєва, 16Д

 Вул. Малокитаївська, 7А

 Б-р В. Івасюка, буд., 52А

 Вул. Оболонська, 38

 Вул. Мукачівська, 14А

 Вул. Машинобудівна, 36

 Пров. Романа Шухевича, буд., 26

 Пров. Романа Шухевича, буд., 26Б

 Вул. Путивльська, 42

 Вул. Остафія Дашкевича, 11Б

Раніше АТ «КИЇВГАЗ» інформувало про відновлення газорозподілу до багатоквартирних будинків за адресами, перелік яких можна переглянути за посиланням.

Нагадуємо, що відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання, за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами у будинку відповідає власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)). Він повинен забезпечити утримання систем газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України. Для того, щоб забезпечити належний технічний стан внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку, управитель, ОСББ чи інша уповноважена співвласниками особа мають укласти договір на технічне обслуговування з оператором ГРМ або іншою компанією з дозволом на виконання таких робіт.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б