×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/kyivgazv/kyivgaz.ua/images/stories/gis
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/gis

Впровадження на газотранспортному підприємстві інноваційного програмного комплексу «Геоінформаційна система газових мереж» (ПК ГІС ГМ).

ПК ГІС ГМ - це комплекс геоінформаційних технологій для газотранспортних підприємств, це готові рішення як для невеликого міського газового господарства, так і для створення великих корпоративних систем в масштабі району, великого міста, області.

Програмний комплекс надає користувачеві широкий набір інструментів по створенню і редагуванню електронних карт, гідравлічний розрахунок газотранспортної мережі, створення планів організації робіт, при виконанні планових та аварійних відключеннях, формування маршрутних карт технічного обслуговування методом обходу, модулі для обліку і планування експлуатації систем захисту підземних газопроводів від корозії та багато іншого.

 

Компанія Київгаз давно оцінила переваги, які дає застосування ГІС, і вже понад 20 років використовує і розвиває ГІС-технології. Впровадження ГІС значно поліпшило показники діяльності всередині самої компанії, оптимізувало виробничо-технічні процеси.

 

Ми надаємо комплекс послуг з методичного забезпечення та впровадження геоінформаційної системи (ГІС) як «з нуля», так і методом інтеграції системи в інформаційний простір газотранспортного підприємства.

Кваліфіковані фахівці нашої компанії готові продемонструвати можливості ГІС в реальному часі або в режимі презентації в будь-який зручний для Вас час.

За результатами вивчення потреб Вашого підприємства ми, знаючи всі можливості ГІС, готові сформулювати функціональні вимоги до розроблюваної системі.

Силами професійних ГІС-фахівців ми виконаємо весь перелік робіт - від планування до впровадження ГІС з подальшим супроводженням системи.

 

Є можливість проведення додаткового навчання співробітників вашої компанії з даної тематики. Наші фахівці надають технічну підтримку, консультують користувачів, здійснюють роботи з підтримки системи, і здійснюють її оновлення.

 {gallery}gis{/gallery}

Зацікавилися? Запитуйте - дамо відповідь!

 

Телефон / факс: +380 (44) 408-41-14​

 

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б