Як сплатити за доставку газу онлайн

Споживачі газу активно сплачують за спожиті послуги через Інтернет.

Детальніше...
АТ «Київгаз» встановлює лічильники газу для населення безкоштовно відповідно до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», який набув чинності 16 червня 2011 р.
Законом передбачено, що безкоштовне встановлення побутових газових лічильників виконується у населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, в яких газ використовується тільки для приготування їжі (тобто там, де встановлені тільки газові плити) - до 1 січня 2021 року.

Якщо визначені Законом строки споживача не влаштовують і у нього є бажання прискорити встановлення лічильника, то це можливо провести за власні кошти.

Як підготувати приміщення до встановлення лічильника газу

Необхідно забезпечити доступ до газової труби. Якщо лічильник встановлюється в квартирі: відсунути меблі, зняти навісні полиці - прибрати все, що може перешкоджати проведенню монтажних робіт.

Для власників приватних будинків, де лічильник може встановлюватися не в приміщенні, необхідно, за узгодженням з працівниками газового господарства, визначити місце встановлення лічильника на межі земельної ділянки.

Експлуатація лічильника

За технічний стан і безпеку експлуатації газового обладнання (у тому числі лічильників) відповідальність несуть споживачі природного газу і власники житла.

Споживач несе відповідальність за пошкодження лічильника газу, пломб на ньому, порушення цілісності або пошкодження повірочного тавра, а також дії, які призводять до заниження показань лічильника.

Експлуатаційні спеціалізовані підприємства газового господарства несуть відповідальність за своєчасне виконання заявок на усунення несправностей і якісне виконання робіт з технічного обслуговування та ремонту газового обладнання.

Який лічильник обрати

Роторний лічильник газу з електронним відліковим пристроєм типорозмірів призначені для вимірювання в газопроводах низького тиску об’єму природного газу при проведенні комерційного обліку на об’єктах споживання газу. Результати вимірювання об’єму газу відображаються на цифровому табло. Лічильники типорозміру G-1,6 використовуються для обліку газу в квартирах з газовою плитою, а G-2,5 в квартирах з газовою плитою та колонкою.

Яка вартість робіт з встановлення газового лічильника 

Вартість робіт - 836,00 грн:

  • виклик майстра – 80,00 грн
  • обстеження – 139,00 грн
  • складання схеми – 174,00 грн
  • монтаж газового лічильника – 421,00 грн
  • пломбування (2 од.) – 22,00 грн 

Вартість матеріалів - 1710,00 грн:

  • газовий лічильник (ТМ "GROSS")  886,00 грн
  • муфта(120×4) – 480,00 грн
  • гнучкий рукав 1,5 метри – 100,00 грн
  • Труба газова (2м) – 240,00 грн
  • Пломба (2 од.) – 4,00 грн

Не враховані: кран, який установлюється за необхідності.

При розрахунках вартості матеріалів були враховані актуальні ціни станом на 12.05.2016. 

Кінцева вартість робіт за встановлення газового лічильника буде визначатися у залежності від фактично використаних матеріалів і виконання додаткових робіт за проханням замовника (заміна крану, установка гнучкого рукава і т. д.).

Виконання робіт з установлення побутових газових лічильників споживачі природного газу можуть замовляти у будь-якій організації, яка має відповідний дозвіл на виконання газонебезпечних робіт. У такому випадку представник АТ «Київгаз» здійснює роботи лише із пуску газу до приладів, прийом в експлуатацію та опломбування лічильника. 

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б