Новини «Київгазу»

ПАТ «Київгаз» покращує рівень сервісу для абонентів.

Відтепер показання газового лічильника можна передати за допомогою SMS-повідомлення на номери:

067 006 7 104 (Київстар) або 050 450 7 104 (Водафон),

що призначені тільки для прийому SMS-повідомлень.

Шахраї проникають у помешкання наших абонентів, представившись співробітниками газової компанії. Як не стати жертвою та розпізнати працівника ПАТ «Київгаз»?

Співробітники ПАТ «Київгаз» повинні бути вдягнені у спецодяг з логотипом компанії, мати при собі посвідчення, а також чітко формулювати мету свого візиту.

У ПАТ «Київгаз» є три групи працівників, яким може знадобитися доступ до оселі споживача: контролери, слюсарі та аварійні бригади.

У день Святого Миколая співробітники ПАТ «Київгаз», колектив філії експлуатації газового господарства №8 (ФЕГГ-8), організували поїздку до Дарницького дитячого будинку-інтернату, що знаходиться у Києві, вул. Ялинкова, 58/60, аби організувати для дітей свято та привітати їх! У костюмах Миколая та Снігуроньки наші колеги вітали вихованців із новорічними святами, створивши святкову атмосферу для них, бажали добра, радостей, благодаті та вручили солодкі подарунки.

З радістю повідомляємо вам, що з даного моменту придбати та встановити газове обладнання, а також розробку проектної документації чи технічних умов можна оформити і отримати в кредит!

З метою покращення умов прийому споживачів Печерського та Шевченківського районів, центр обслуговування, що знаходиться за адресою вул. Ярославів Вал, 33-Б переноситься в більш комфортне приміщення по вул. Володимирська, 49-А, секція 7, оф. 415.

«Київгаз» вважає модернізацію обладнання одним з найважливіших пріоритетів

ПАТ «Київгаз» утверджено план по модернізації та встановленню газорегуляторних пунктів. Це забезпечить надійну та безперебійну якість газу на найближчі 20+ років.

Шановні споживачі природного газу

ДП «КиївГазЕнерджи» та ПАТ «Київгаз» повідомляє, що в зв’язку з введенням в дію Кодексу газорозподільних систем змінено порядок звільнення від оплати за природний газ у випадку тимчасової відсутності зареєстрованих осіб при відсутності лічильників газу.

Шановні абоненти!

Повідомляємо, що у березні 2016 року відбулися зміни норм споживання газу населенням у разі відсутності лічильників. У зв’язку з проведенням нарахувань відповідно до законодавства, в квітні було надано з затримкою рахунки за березень 2016 року.

Враховуючи це, в квітні 2016 року вимога щодо сплати рахунку до 20 числа місяця не застосовується.

Керівництво «Київгазу» офіційно заявляє, що не підтримує можливий перерахунок оплачених рахунків у зв’язку з заниженими нормами споживання, які встановив Кабінет міністрів України навесні 2015 року, зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію в країні.

Публічне акціонерне товариство «Київгаз» повідомляє наступне:


На виконання п. 8.73.3. Статуту Товариства, яким передбачено виключну компетенцію Наглядової ради Товариства щодо прийняття рішень про проведення чергових та позачергових Загальних зборів на вимогу акціонерів або за пропозицією Правління Товариства або Ревізійної комісії, Правлінням ПАТ «Київгаз» було прийнято рішення про звернення до Наглядової ради ПАТ «Київгаз» із пропозицією про проведення Загальних Зборів за підсумками роботи Товариства за 2013–2015 роки.

Увага! 29 березня 2016 р. невідомими зловмисниками від імені ПАТ «Київгаз» проведено масову розсилку електронних листів з вірусом — троянською програмою.

Компанія «Київгаз» здійснила підготовку до завершального етапу комплексної модернізації системи постачання газу мешканцям столиці. Відповідні роботи вже проводяться і будуть завершені у 2016 р. Це дасть можливість реалізувати програму повного осучаснення газових мереж столиці, встановлення обладнання газової безпеки останнього покоління, забезпечити принцип високотехнологічного інтелектуального контролю за поставками природного газу споживачам, насамперед, населенню. 

Корпоративний конфлікт навколо ПАТ «Київгаз» спрямований на дестабілізацію роботи компанії

На вимогу майже двох тисяч працівників компанії «Київгаз» 18 лютого 2016 р. були проведені загальні збори колективу. Працівники компанії виступили із критикою наклепницької та «чорної» інформаційної кампанії, яка вже тривалий час ведеться проти ПАТ «Київгаз» та прийняли рішення щодо звернення до керівництва держави та міста Києва.

Газ, який кияни використовують для побутових потреб, повинен відповідати міждержавному стандарту — ДЕСТ 5542–87. ПАТ «Київгаз» діючи в інтересах своїх споживачів регулярно аналізує якість блакитного палива, хоча з травня 2015 року займається виключно його транспортуванням, а відповідальність за його якість несе ПАТ «Укртрансгаз».
Тож як проходить перевірка якості газу у лабораторії хроматографічного аналізу?

Компанія «Київгаз» засуджує погрози журналістам і звертається до правоохоронних органів з вимогою негайного розслідування факту погрози кореспонденту. Просимо розслідувати даний факт у максимально стислі терміни та публічно оголосити результати розслідування. Зі свого боку компанія «Київгаз» готова всебічно сприяти і допомагати слідству. Компанія «Київгаз» готова взяти на себе витрати щодо забезпечення охорони журналіста та її близьких на період проведення слідства.   

Маємо надію, що наша посильна допомога принесе користь захисникам вітчизни і українській державі.

РОБОТИ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ БЕЗКОШТОВНИХ ГАЗОВИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ ТРИВАТИМУТЬ ДО 1 КВІТНЯ

На виконання Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» та на вимогу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг підрядною організацією ПАТ «Київгаз» у квартирах будинків, в яких експлуатуються газові колонки, виконуються роботи з встановлення газових лічильників населенню безкоштовно.

ДП «КиївГазЕнерджи» повідомляє, що згідно Постанови КМУ «Про забезпечення проведення розрахунків за спожитий природний газ» № 792 від  30.09.2015 р. газопостачальне підприємство зобов’язане отримувати оплату від споживачів за спожитий природний газ шляхом перерахування коштів виключно на поточні рахунки зі спеціальним режимом використання, які відкриті в АТ «Ощадбанк».

Оплата банківських послуг щодо приймання платежів від населення здійснюється за рахунок ДП «КиївГазЕнерджи» (а не споживача) у розмірі 0,3 відсотка від суми оплати.

Рішення про справляння додаткової комісії у розмірі 3 грн. за рахунок населення при оплаті послуг з газопостачання є ініціативою виключно АТ «Ощадбанк». Комісія у розмірі 3 грн. не є складовою послуги із газопостачання та сплачується виключно на користь АТ «Ощадбанк». 

У зв`язку із численними скаргами відносно зазначеної вище комісії  АТ «Ощадбанку» при сплаті за спожитий газ, ДП «КиївГазЕнерджи» здійснює збір заяв (скарг) абонентів для подальшого звернення до відповідних регуляторів (КМУ, НКРЕКП та НБУ) про відміну такої комісії.

Відтак, пропонуємо споживачам  природного газу  звертатися із письмовими заявами (скаргами) до ДП «КиївГазЕнерджи» аби АТ «Ощадбанк» зняв комісію у розмірі 3 грн. за надані банківські послуги по перерахуванню відповідних платежів за спожитий природний газ.

Написати скаргу можна в будь-якому розрахунково-абонентському відділі м. Києва.

Доводимо до відома споживачів природного газу м. Києва, що з 13 січня 2016 року для покращення якості обслуговування та зручності мешканців столиці додатково відкрито розрахунково-абонентський відділ за адресою вул. Раїси Окіпної, 4 (м. Лівобережна)

Режим роботи:

  • понеділок – четвер — з 09:00 до 17:00
  • п'ятниця — з 09:00 до 16:00
  • субота — з 09:00 до 17:00

РАВ обслуговує споживачів всіх районів м. Києва незалежно від місця їх проживання.

Шановні абоненти, якщо ви маєте борг перед ПАТ «Київгаз» за спожитий до 30.06.2015 р. природний газ, ви маєте сплатити його як на рахунок ПАТ «Київгаз». Однак, для того, щоб Вашу оплату ідентифікували як сплату боргу, необхідно чітко вказати в призначенні платежу, що це саме оплата боргу перед ПАТ «Київгаз». В іншому випадку відбудеться переплата за Вашим поточним договором з ДП «КиївГазЕнерджи», яка буде врахована при оплаті за газопостачання в наступному періоді.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
Електронна пошта
Наша адресам. Київ, вул. Кіквідзе, 4-б