Новини «Київгазу»

Постановою НКРЕКП від 06 березня 2020 р. № 580 встановлено мінімальні обсяги річної замовленої потужності на розрахунковий календарний рік для споживачів природного газу, які мають фактичний період споживання природного газу менший ніж дев'ять місяців, а також для споживачів, які не споживали природний газ протягом усього попереднього газового року.

У зв'язку з проведенням карантинних заходів для протидії поширенню коронавірусної інфекції всі центри обслуговування АТ «КИЇВГАЗ» переходять на дистанційну форму обслуговування абонентів. Особистий прийом громадян у центрах обслуговування тимчасово не здійснюватиметься.

Для вирішення питань можна скористатися дистанційною формою обслуговування на веб-сайті АТ «КИЇВГАЗ». Оперативну відповідь на питання можна отримати у приватних повідомленнях на сторінці АТ «КИЇВГАЗ» у Facebook, а також у @KyivgazBot у месенджері Telegram. Контактний центр працюватиме у звичайному режимі.

Єдина мета заяви про можливість зриву газопостачання у столиці України, що була розповсюджена з боку ТОВ «Оператор газотранспортної системи України», — це тиск на суд та створення паніки серед споживачів.

Публічне акціонерне товариство «Київгаз» (далі – ПАТ «Київгаз», Товариство) оголошує конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за 2019 рік.

6-8 листопада відбулася Міжнародна спеціалізована виставка "Нафтогазекспо - 2018", за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Метою виставки стало впровадження сучасних технологій, обладнання та послуг у нафтогазовій галузі.

ПАТ "Київгаз" презентує "КОРТ-150" на виставці нафтогазової промисловості

З 23 по 25 жовтня ПАТ "Київгаз" брав участь у 21-й міжнародній виставці нафтогазової промисловості, яку було організовано НАК "Нафтогаз України" разом з АККО Інтернешнл.

Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 , передбачено проведення відкритого слухання розрахунку тарифів на послуги з розподілу природного газу та плану розвитку газорозподільних підприємств.

ПАТ «Київгаз» повідомляє споживачів про проведення відкритих слухань:

Проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу для споживачів міста Києва. Ознайомитись з розрахунком тарифу можна на сайті підприємства за адресою: https://kyivgaz.ua/tsini-ta- tarifi.html

Відкриті слухання відбудуться 16квітня 2018 року об 11:00 за адресою м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4б. Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб приймаються до 13 квітня на електронну адресу invest.tariff@kyivgaz.соm  .

Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 , передбачено проведення відкритого слухання розрахунку тарифів на послуги з розподілу природного газу та плану розвитку газорозподільних підприємств.

Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, передбачено проведення відкритого слухання розрахунку тарифів на послуги з розподілу природного газу та інвестиційних програм газорозподільних підприємств.

Програму « Моє тепло» реалізує ПАТ «Киівгаз» за підтримки Київської Міської Державної Адміністрації. Метою Програми «Моє Тепло» є підвищення енергоефективності помешкань киян та підтримка їх участі у програмі IQ energy Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР)

 Лабораторія Public Lab надає такі послуги з хімічного аналізу для населення та промислових підприємств:

  • хімічний аналіз повітря;
  • аналіз стічних вод;
  • хімічний аналіз води;
  • аналіз якості мережевого газу;
  • екологічна експертиза житла;
  • озонування повітря.

В залежності від потреб споживачів нашими фахівцями було розроблено програми скороченого і повного дослідження якості води та повітря за конкурентоспроможними цінами.

Кваліфікований персонал і сучасне обладнання лабораторії дозволяють надавати лише якісні послуги і достовірні результати досліджень. А головна мета – створення екологобезпечного середовища для мешканців столиці знайшла своє відображення в філософії лабораторії і підходу до вирішення проблем.

Після проведення аналізу замовник отримує:

- достовірні результати досліджень, підтверджені сертифікатом;

- висновок та розгорнутий коментар фахівця;

- рекомендації з усунення недоліків та попередження негативних наслідків.

Адреса: пров. Руслана Лужевського, 18

Тел.: (098) 188 88 89

Електронна пошта:

Веб-сайт: https://publiclab.com.ua/

Унікальне обладнання, розроблене ПКО «Київгазу»

В компанії ПАТ «Київгаз» було сконструйовано обладнання КОРТ (комплект обладнання для ремонту трубопроводів). Устаткування КОРТ розроблялося виробничо-конструкторським відділом. Технологічне обладнання для перекриття трубопроводів газоподібних або рідких продуктів без переривання їх транспортування(КОРТ) призначене для перекриття трубопроводів при проведенні ремонтних робіт. Ця технологія забезпечує безперебійне транспортування рідких і газоподібних продуктів через байпасну лінію. Байпас - це обхідна лінія в багатьох галузях. Така лінія призначена для створення обхідного шляху для руху різного роду речовин(газ, вода, електроенергія) на час обслуговування, ремонту або непотрібності основного шляху.

Компанія отримала дозвіл від Територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки в Київській області та м. Києві на використання технологічного обладнання, лінійних частин та елементів систем газопостачання природним газом суб"єктів господарювання, таких як комплект обладнання для ремонту трубопроводів КОРТ-150, стенд КОРТ-ЗВ і пристрій для ручної врізки в трубопроводи ПРВ Ду15-Ду40 на підставі висновку експертного центру м. Києва.

Система КОРТ дає можливість виконувати ремонтні роботи на трубопроводах, проводити заміну ділянок трубопроводів, міняти запірну арматуру, робити врізку технологічного обладнання, підключати байпасну лінію та інше. Причому все це без відключень абонентів і переривання транспортування продукту. З цим обладнанням можна виконувати ремонтні роботи на теплотрасах, водопроводах, газопроводах і нафтопроводах, тобто там, де продуктом в трубі є вода, природний газ, газовий конденсат, нафта.

Сам КОРТ складається з двох абсолютно однакових частин. Перша половина системи встановлюється на місці, яке вимагає ремонту трубопроводу, другу розміщують із боку виходу продукту, який йде по трубі. Ділянка труби, яка знаходиться між двома половинами системи, після врізки імітує байпасна лінія, яка бере на себе обов"язки транспортування продукту замість трубопроводу, що ремонтується. Сам процес врізки в трубопровід виконується за допомогою механізму приводу фрези, який здійснює обертання фрези гидромотором, керованим гідравлічною станцією. Сама ж подача фрези виконується вручну при використанні методу обертання ручки механізму приводу.

Команда ПАТ «Київгаз» 29.06.2017р. провела планове прибирання території 46 газорозподільних пунктів, повністю прибрали сміття у парку Т.Г. Шевченка та у паркових зонах лівого берегу Києва. У свою чергу закликаємо усіх киян вживати превентивні заходи задля недопущення забруднень нашої квітучої держави та долучатися до майбутніх прибирань разом із командою ПАТ «Київгаз».

Так, споживачі забов`язані допускати представників ПАТ «Київгаз» до приміщень, у яких встановлені газові лічильники. Кодекс ГРМ і Правила постачання природного газу надають перелік таких випадків.

Як уникнути НЕВІДПОВІДНОСТІ у нарахуваннях за послуги газопостачання?

Наразі одним із найактуальніших питань для побутових споживачів природного газу є правильність нарахувань за фактично спожитий газ. Дуже часто через відсутність інформації з боку споживача відбувається завищення фактичних обсягів споживання населенням природного газу та, як наслідок, невідповідність нарахувань.

Законодавством України встановлено правила, за якими можливе зменшення нарахувань за послуги газопостачання, якщо зареєстрована особа тимчасово проживає в іншому місці. Щоб зменшити сплату за газ за період проживання особи в іншому місці необхідно:

При здійсненні планових перевірок в помешканнях жителів столиці працівники ПАТ «Київгаз» все частіше фіксують численні порушення правил експлуатації газових приладів. ПАТ «Київгаз» відповідально ставиться до інформування населення щодо питань газової безпеки, а наші аварійні бригади цілодобово працюють у режимі екстреного реагування та потенційно рятують тисячі життів.

На даний час ПАТ «Київенерго» має критичну суму заборгованості перед ПАТ «Київгаз», що ставить під загрозу нормальне подальше функціонування газорозподільної компанії. На жаль, намагання владнати питання шляхом перемовин зазнали невдачі та призвели до подальшого накопичення заборгованості. Такий стан речей змушує ПАТ «Київгаз» вдаватися до дій по обмеженню подачі природного газу до частини котелень ПАТ «Київенерго».

 

Контакт-центр (044) 495-04-04;

(097) 495-11-04;

Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б