Новини «Київгазу»

Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 , передбачено проведення відкритого слухання розрахунку тарифів на послуги з розподілу природного газу та плану розвитку газорозподільних підприємств.

Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, передбачено проведення відкритого слухання розрахунку тарифів на послуги з розподілу природного газу та інвестиційних програм газорозподільних підприємств.

Програму « Моє тепло» реалізує ПАТ «Киівгаз» за підтримки Київської Міської Державної Адміністрації. Метою Програми «Моє Тепло» є підвищення енергоефективності помешкань киян та підтримка їх участі у програмі IQ energy Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР)

Унікальне обладнання, розроблене ПКО «Київгазу»

В компанії ПАТ «Київгаз» було сконструйовано обладнання КОРТ (комплект обладнання для ремонту трубопроводів). Устаткування КОРТ розроблялося виробничо-конструкторським відділом. Технологічне обладнання для перекриття трубопроводів газоподібних або рідких продуктів без переривання їх транспортування(КОРТ) призначене для перекриття трубопроводів при проведенні ремонтних робіт. Ця технологія забезпечує безперебійне транспортування рідких і газоподібних продуктів через байпасну лінію. Байпас - це обхідна лінія в багатьох галузях. Така лінія призначена для створення обхідного шляху для руху різного роду речовин(газ, вода, електроенергія) на час обслуговування, ремонту або непотрібності основного шляху.

Компанія отримала дозвіл від Територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки в Київській області та м. Києві на використання технологічного обладнання, лінійних частин та елементів систем газопостачання природним газом суб"єктів господарювання, таких як комплект обладнання для ремонту трубопроводів КОРТ-150, стенд КОРТ-ЗВ і пристрій для ручної врізки в трубопроводи ПРВ Ду15-Ду40 на підставі висновку експертного центру м. Києва.

Система КОРТ дає можливість виконувати ремонтні роботи на трубопроводах, проводити заміну ділянок трубопроводів, міняти запірну арматуру, робити врізку технологічного обладнання, підключати байпасну лінію та інше. Причому все це без відключень абонентів і переривання транспортування продукту. З цим обладнанням можна виконувати ремонтні роботи на теплотрасах, водопроводах, газопроводах і нафтопроводах, тобто там, де продуктом в трубі є вода, природний газ, газовий конденсат, нафта.

Сам КОРТ складається з двох абсолютно однакових частин. Перша половина системи встановлюється на місці, яке вимагає ремонту трубопроводу, другу розміщують із боку виходу продукту, який йде по трубі. Ділянка труби, яка знаходиться між двома половинами системи, після врізки імітує байпасна лінія, яка бере на себе обов"язки транспортування продукту замість трубопроводу, що ремонтується. Сам процес врізки в трубопровід виконується за допомогою механізму приводу фрези, який здійснює обертання фрези гидромотором, керованим гідравлічною станцією. Сама ж подача фрези виконується вручну при використанні методу обертання ручки механізму приводу.

Команда ПАТ «Київгаз» 29.06.2017р. провела планове прибирання території 46 газорозподільних пунктів, повністю прибрали сміття у парку Т.Г. Шевченка та у паркових зонах лівого берегу Києва. У свою чергу закликаємо усіх киян вживати превентивні заходи задля недопущення забруднень нашої квітучої держави та долучатися до майбутніх прибирань разом із командою ПАТ «Київгаз».

Так, споживачі забов`язані допускати представників ПАТ «Київгаз» до приміщень, у яких встановлені газові лічильники. Кодекс ГРМ і Правила постачання природного газу надають перелік таких випадків.

Як уникнути НЕВІДПОВІДНОСТІ у нарахуваннях за послуги газопостачання?

Наразі одним із найактуальніших питань для побутових споживачів природного газу є правильність нарахувань за фактично спожитий газ. Дуже часто через відсутність інформації з боку споживача відбувається завищення фактичних обсягів споживання населенням природного газу та, як наслідок, невідповідність нарахувань.

Законодавством України встановлено правила, за якими можливе зменшення нарахувань за послуги газопостачання, якщо зареєстрована особа тимчасово проживає в іншому місці. Щоб зменшити сплату за газ за період проживання особи в іншому місці необхідно:

При здійсненні планових перевірок в помешканнях жителів столиці працівники ПАТ «Київгаз» все частіше фіксують численні порушення правил експлуатації газових приладів. ПАТ «Київгаз» відповідально ставиться до інформування населення щодо питань газової безпеки, а наші аварійні бригади цілодобово працюють у режимі екстреного реагування та потенційно рятують тисячі життів.

На даний час ПАТ «Київенерго» має критичну суму заборгованості перед ПАТ «Київгаз», що ставить під загрозу нормальне подальше функціонування газорозподільної компанії. На жаль, намагання владнати питання шляхом перемовин зазнали невдачі та призвели до подальшого накопичення заборгованості. Такий стан речей змушує ПАТ «Київгаз» вдаватися до дій по обмеженню подачі природного газу до частини котелень ПАТ «Київенерго».

ПАТ «Київгаз» покращує рівень сервісу для абонентів.

Відтепер показання газового лічильника можна передати за допомогою SMS-повідомлення на номери:

067 006 7 104 (Київстар) або 050 450 7 104 (Водафон),

що призначені тільки для прийому SMS-повідомлень.

Шахраї проникають у помешкання наших абонентів, представившись співробітниками газової компанії. Як не стати жертвою та розпізнати працівника ПАТ «Київгаз»?

Співробітники ПАТ «Київгаз» повинні бути вдягнені у спецодяг з логотипом компанії, мати при собі посвідчення, а також чітко формулювати мету свого візиту.

У ПАТ «Київгаз» є три групи працівників, яким може знадобитися доступ до оселі споживача: контролери, слюсарі та аварійні бригади.

У день Святого Миколая співробітники ПАТ «Київгаз», колектив філії експлуатації газового господарства №8 (ФЕГГ-8), організували поїздку до Дарницького дитячого будинку-інтернату, що знаходиться у Києві, вул. Ялинкова, 58/60, аби організувати для дітей свято та привітати їх! У костюмах Миколая та Снігуроньки наші колеги вітали вихованців із новорічними святами, створивши святкову атмосферу для них, бажали добра, радостей, благодаті та вручили солодкі подарунки.

З радістю повідомляємо вам, що з даного моменту придбати та встановити газове обладнання, а також розробку проектної документації чи технічних умов можна оформити і отримати в кредит!

З метою покращення умов прийому споживачів Печерського та Шевченківського районів, центр обслуговування, що знаходиться за адресою вул. Ярославів Вал, 33-Б переноситься в більш комфортне приміщення по вул. Володимирська, 49-А, секція 7, оф. 415.

«Київгаз» вважає модернізацію обладнання одним з найважливіших пріоритетів

ПАТ «Київгаз» утверджено план по модернізації та встановленню газорегуляторних пунктів. Це забезпечить надійну та безперебійну якість газу на найближчі 20+ років.

Шановні споживачі природного газу

 ПАТ «Київгаз» повідомляє, що в зв’язку з введенням в дію Кодексу газорозподільних систем змінено порядок звільнення від оплати за природний газ у випадку тимчасової відсутності зареєстрованих осіб при відсутності лічильників газу.

Шановні абоненти!

Повідомляємо, що у березні 2016 року відбулися зміни норм споживання газу населенням у разі відсутності лічильників. У зв’язку з проведенням нарахувань відповідно до законодавства, в квітні було надано з затримкою рахунки за березень 2016 року.

Враховуючи це, в квітні 2016 року вимога щодо сплати рахунку до 20 числа місяця не застосовується.

Керівництво «Київгазу» офіційно заявляє, що не підтримує можливий перерахунок оплачених рахунків у зв’язку з заниженими нормами споживання, які встановив Кабінет міністрів України навесні 2015 року, зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію в країні.

Публічне акціонерне товариство «Київгаз» повідомляє наступне:


На виконання п. 8.73.3. Статуту Товариства, яким передбачено виключну компетенцію Наглядової ради Товариства щодо прийняття рішень про проведення чергових та позачергових Загальних зборів на вимогу акціонерів або за пропозицією Правління Товариства або Ревізійної комісії, Правлінням ПАТ «Київгаз» було прийнято рішення про звернення до Наглядової ради ПАТ «Київгаз» із пропозицією про проведення Загальних Зборів за підсумками роботи Товариства за 2013–2015 роки.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б