Оперативна інформація

Повідомляємо, що ПАТ «Київгаз» виконав усі покладені на газорозподільне підприємство зобов’язання для забезпечення початку опалювального сезону.

ПАТ «Київгаз» повідомляє, що компанією було повторно передано ПАТ «Укртрансгаз» інформацію щодо ЕІС-кодів споживачів, що приєднані до газорозподільної системи, та ЕІС-кодів їх точок комерційного обліку.

Лабораторія Public Lab надає такі послуги з хімічного аналізу для населення та промислових підприємств:

20.02.2018 при виконанні робіт з усунення порушень правил безпеки газопостачання на вул. Вацлава Гавела, 41 співробітники ПАТ «Київгаз» зазнали жорстокого нападу зі сторони групи неадекватних осіб. Спроба усунути потенційну загрозу вибуху у будинку закінчилася завданням тілесних ушкоджень нашим співробітникам, понівеченням службового авто, а також викраденням професійних інструментів.

Графік проведення технічного обслуговування газового устаткування в березні місяці 2018р ФЕГГ№2

Небажання Київенерго розраховуватися за послуги розподілу природного газу унеможливить подальше нормальне функціонування компанії, що першочергово створить негативні наслідки для киян, більшість з яких сплачують рахунки за опалення та гаряче водопостачання саме ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». У 2017 році одразу декілька місяців поспіль більша частина столиці була залишена без гарячого водопостачання, що сталося через неплатоспроможність Київенерго.

Програму « Моє тепло» реалізує ПАТ «Киівгаз» за підтримки Київської Міської Державної Адміністрації. Метою Програми «Моє Тепло» є підвищення енергоефективності помешкань киян та підтримка їх участі у програмі IQ energy Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР)

Повідомляємо, що згідно графіку у лютий 2018р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського р-нах за наступними адресами:

Повідомляємо, що згідно графіку у січні 2018р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського р-нах за наступними адресами:

ПАТ «Київгаз» повідомляє про заплановані аварійно-відновлювальні роботи по усуненню витоку природного газу на газопроводі. Початок проведення відновлювальних робіт заплановано на 10:00 у п’ятницю, 19.01.2018р.

ПАТ «Київгаз» є оператором газорозподільної системи, що здійснює діяльність з розподілу природного газу, а також виконує функції оперативно-технологічного управління газорозподільною системою. У відповідності до вищезазначеного правового статусу на ПАТ «Київгаз» покладено ряд зобов’язань, що першочергово пов’язані із необхідністю дотримання основоположних правил газової безпеки.

Графік проведення технічного обслуговування газового устаткування в січні місяці 2018р ФЕГГ№2

ПАТ «Київгаз» позиціонує себе передовою інноваційною компанією на вітчизняному ринку розподілу природного газу. У даній статі підводимо підсумки 2017 року, акцентуючи увагу на найбільш важливих аспектах діяльності підприємства.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б