Оперативна інформація

Графік проведення технічного обслуговування газового устаткування в березні місяці 2018р ФЕГГ№2

Небажання Київенерго розраховуватися за послуги розподілу природного газу унеможливить подальше нормальне функціонування компанії, що першочергово створить негативні наслідки для киян, більшість з яких сплачують рахунки за опалення та гаряче водопостачання саме ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». У 2017 році одразу декілька місяців поспіль більша частина столиці була залишена без гарячого водопостачання, що сталося через неплатоспроможність Київенерго.

Програму « Моє тепло» реалізує ПАТ «Киівгаз» за підтримки Київської Міської Державної Адміністрації. Метою Програми «Моє Тепло» є підвищення енергоефективності помешкань киян та підтримка їх участі у програмі IQ energy Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР)

Повідомляємо, що згідно графіку у лютий 2018р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського р-нах за наступними адресами:

Повідомляємо, що згідно графіку у січні 2018р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського р-нах за наступними адресами:

ПАТ «Київгаз» повідомляє про заплановані аварійно-відновлювальні роботи по усуненню витоку природного газу на газопроводі. Початок проведення відновлювальних робіт заплановано на 10:00 у п’ятницю, 19.01.2018р.

ПАТ «Київгаз» є оператором газорозподільної системи, що здійснює діяльність з розподілу природного газу, а також виконує функції оперативно-технологічного управління газорозподільною системою. У відповідності до вищезазначеного правового статусу на ПАТ «Київгаз» покладено ряд зобов’язань, що першочергово пов’язані із необхідністю дотримання основоположних правил газової безпеки.

Графік проведення технічного обслуговування газового устаткування в січні місяці 2018р ФЕГГ№2

ПАТ «Київгаз» позиціонує себе передовою інноваційною компанією на вітчизняному ринку розподілу природного газу. У даній статі підводимо підсумки 2017 року, акцентуючи увагу на найбільш важливих аспектах діяльності підприємства.

Інформація щодо проведення ТО та встановлення ГЛ НКРЕ ФЕГГ№1 в грудні місяці 2017 року

Повідомляємо, що згідно графіку у грудні 2017р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського р-нах за наступними адресами:

Голосіївський район.

1. вул. Велика Васильківська № 58, 84, 86, 88, 92;

2. шосе Стратегічне № 17;

3. вул. Тарасівська № 8, 14, 18, 42;

Повідомляємо, що вчора, 05.11.2017 року, приблизно о 21-20 на вул. Донецькій, 35 стався вибух природного газу. На місце оперативно прибула аварійна служба ПАТ «Київгаз».

Графік проведення технічного обслуговування газового устаткування в листопаді місяці 2017р ФЕГГ№2

Проведення ТО листопад

Повідомляємо, що згідно графіку у листопаді 2017р. ФЕГГ № 1 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках за наступними адресами:

Повідомляємо, що згідно графіку у листопаді 2017р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського р-нах за наступними адресами:

17 жовтня 2017 року аварійна бригада ПАТ "Київгаз" обмежила газопостачання до двох багатоквартирних житлових будинків за адресами: пр. Перемоги, 61/2; вул. Дружківська, 4.

6 жовтня 2017р. о 9:40 до аварійної служби ПАТ «Київгаз» поступила заявка про витік природного газу в кв. 289 по вул. Бучми Амвросія, 8 від сусідів. Прибувши на місце працівники ПАТ «Київгаз» оперативно усунули витік газу і встановили заглушку, тим самим відключивши газ в даній квартирі.

Станом на 29 вересня 2017 року всі котельні ПАТ «Київенерго» було підключено до газопостачання. Зі своєї сторони ми не вбачаємо жодних ризиків, які могли б завадити вчасному постачанню та реалізації гарячої води та теплової енергії мешканцям м. Києва.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б