Оперативна інформація

16 квітня 2019 року ПАТ «Київгаз» починає виконувати ремонтні роботи з перекладки розподільчого газопроводу середнього тиску Д=225мм від вул. Ентузіастів до вул. Плеханова (перехід Русанівського каналу). На час проведення робіт відбудеться вимушене тимчасове обмеження газопостачання за зазначеними адресами:

Повідомляємо, що внаслідок аварійної ситуації було здійснено вимушене тимчасове обмеження газопостачання до 39 багатоквартирних житлових будинків Святошинського району міста Києва.

Повідомляємо, що ПАТ «Київгаз» виконав усі покладені на газорозподільне підприємство зобов’язання для забезпечення початку опалювального сезону.

ПАТ «Київгаз» повідомляє, що компанією було повторно передано ПАТ «Укртрансгаз» інформацію щодо ЕІС-кодів споживачів, що приєднані до газорозподільної системи, та ЕІС-кодів їх точок комерційного обліку.

Лабораторія Public Lab надає такі послуги з хімічного аналізу для населення та промислових підприємств:

20.02.2018 при виконанні робіт з усунення порушень правил безпеки газопостачання на вул. Вацлава Гавела, 41 співробітники ПАТ «Київгаз» зазнали жорстокого нападу зі сторони групи неадекватних осіб. Спроба усунути потенційну загрозу вибуху у будинку закінчилася завданням тілесних ушкоджень нашим співробітникам, понівеченням службового авто, а також викраденням професійних інструментів.

Графік проведення технічного обслуговування газового устаткування в березні місяці 2018р ФЕГГ№2

Небажання Київенерго розраховуватися за послуги розподілу природного газу унеможливить подальше нормальне функціонування компанії, що першочергово створить негативні наслідки для киян, більшість з яких сплачують рахунки за опалення та гаряче водопостачання саме ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». У 2017 році одразу декілька місяців поспіль більша частина столиці була залишена без гарячого водопостачання, що сталося через неплатоспроможність Київенерго.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
                                                                 
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б