Оперативна інформація

25 червня о 12 ранку до АТ «Київгаз» надійшла заявка про відсутність газопостачання від мешканців гуртожитку за адресою вул. Польова 19/8.

Тимчасове обмеження газопостачання

11 червня 2019 року з 09:00 до 21:00 АТ "Київгаз" проводитиме роботи на газопроводі середнього тиску на вул. Володимира Беца. У день початку проведення робіт просимо абонентів перекрити крани перед газовими приладами.

12 червня 2019 року співробітники АТ «Київгаз» розпочнуть роботи з відновлення газопостачання.

16 квітня 2019 року ПАТ «Київгаз» починає виконувати ремонтні роботи з перекладки розподільчого газопроводу середнього тиску Д=225мм від вул. Ентузіастів до вул. Плеханова (перехід Русанівського каналу). На час проведення робіт відбудеться вимушене тимчасове обмеження газопостачання за зазначеними адресами:

Повідомляємо, що внаслідок аварійної ситуації було здійснено вимушене тимчасове обмеження газопостачання до 39 багатоквартирних житлових будинків Святошинського району міста Києва.

Повідомляємо, що ПАТ «Київгаз» виконав усі покладені на газорозподільне підприємство зобов’язання для забезпечення початку опалювального сезону.

ПАТ «Київгаз» повідомляє, що компанією було повторно передано ПАТ «Укртрансгаз» інформацію щодо ЕІС-кодів споживачів, що приєднані до газорозподільної системи, та ЕІС-кодів їх точок комерційного обліку.

Лабораторія Public Lab надає такі послуги з хімічного аналізу для населення та промислових підприємств:

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
                                                                 
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б