Оперативна інформація

Адреси для виконання робіт по позачерговому технічному огляду на 28 липня 2017 року:

1. вул. Васильківська 53а 

2. вул. Васильківська 55а 

У середу, 26 липня 2017 року, на першому поверсі багатоповерхівки у Голосіївському районі міста Києва стався потужний вибух. На місце надзвичайної події одразу прибули аварійні бригади ПАТ «Київгаз», заступники голови правління та представники відділу зв’язків з громадськістю. Попередньо повідомляємо, що найбільш вірогідною є одна з наступних версій: предметом вибуху міг стати сторонній газовий балон або вибухівка; мешканка квартири могла вчинити самогубство.

Проведення запобіжних заходів ніколи не може бути зайвою мірою. У прилеглих до місця надзвичайної події будинках працівники ПАТ «Київгаз» проводять огляди та перевірки газового обладнання. Наша команда в черговий раз зіштовхується з нерозумінням абонентів та відмовою надавати допуск до помешкань. 

Повідомляємо, що вибухонебезпечну суміш утворює концентрація природного газу на рівні від 5 до 15 відсотків за обсягом в суміші з повітрям.
Для того, щоб в такій квартирі створити вибухонебезпечну концентрацію необхідно мінімум 4 години наповнювати приміщення газом, використовуючи для цього всі газові конфорки та духовку, які працюватимуть на повну потужність.

На сьогоднішній день найактуальнішим питанням залишається перепризначення субсидій для побутових споживачів.

Справа в тому, що постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій.

Завдяки роботі команди ПАТ «Київгаз» за останні 5 років кількість аварійних ситуацій в місті Києві знизилась в 7 разів. Єдиною метою для нашої компанії є безпека мешканців міста.

Запевняємо, що надзвичайна ситуація на Голосіївскьому проспекті, 70 не могла статися через несправність системи газопостачання будинку.

В будинках мікрорайону Совки було виявлено цілий ряд порушень представниками ПАТ «Київгаз» при виконанні планових робіт під час ремонту газопроводів. Порушення полягають у невиконанні приписів Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 285 від 15.05.2015 р. та аналогічних норм правил, що діяли до 2015 р. - Правил безпеки систем газопостачання України, затверджених наказом Держаного комітету України по нагляду за охороною праці № 254 від 01.10.1997 р.

Повідомляємо, що у зв'язку  з проведенням ремонтних робіт було тимчасово обмежено газопостачання до житлових будинків в Солом'янському та Голосіївському районах міста Києва. Відповідно до пункту 3 глави 2 розділу XIV Кодексу ГРМ, затвердженого Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015, повний перелік адрес було завчасно опубліковано на офіційному веб-сайті ПАТ «Київгаз». На будинках були вивішені оголошення, додатково інформація була розміщена на офіційній сторінці ПАТ «Київгаз» у Facebook.

В зв'язку з виконанням ремонтних робіт буде тимчасово обмежено газопостачання житлових будинків за адресами відповідно до переліку. Прохання 10.07.2017 року закрити крани перед газовими приладами та забезпечити допуск працівників ПАТ "Київгаз" (за їх службовими перепустками!) до газифікованих приміщень для безаварійного та оперативного припинення газопостачання. За додатковою інформацією звертатись по тел.495-04-04.Дякуємо за порозуміння.

У зв'язку з виконанням ремонтних робіт буде тимчасово обмежено газопостачання житлових будинків за адресами згідно переліку. Прохання 04.07.17 закрити крани перед газовими приладами та забезпечити допуск працівників ПАТ "Київгаз" (за їх службовими перепустками!) до газифікованих приміщень для безаварійного та оперативного припинення газопостачання. За додатковою інформацією звертатись по тел. 495-04-04. Дякуємо за розуміння!

Шановні кияни!

Повідомляємо вас про те, що протягом липня 2017 року згідно укладеного договору на планове технічне обслуговування та відповідно до узгодженого графіку філією експлуатації газового господарства №1 ПАТ «Київгаз» буде проводитись планове технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків за наступними адресами:

Наприкінці минулого місяця комерційний директор НАК «Нафтогаз України» дав інтерв’ю виданню "БизнесЦензор": «Юрий Витренко: "Цена газа снизится, если "Нафтогаз" выйдет на прямые поставки населению"».

Сьогодні, 23.06.2017р., представники служби безпеки ПАТ «Київгаз» допомогли затримати та передати співробітникам національної поліції Шевченківського УП ГУНП України у м. Києві осіб, які вводили наших абонентів в оману.

Шановні кияни!

Повідомляємо вас про те, що протягом червня 2017 року згідно укладеного договору на планове технічне обслуговування та відповідно до узгодженого графіку філією експлуатації газового господарства №2 ПАТ «Київгаз» буде проводитись планове технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків за наступними адресами:

Відповідно до чинних нормативно-правових актів на Оператора ГРМ, яким є ПАТ «Київгаз», покладено обов’язок проведення планових технічних оглядів у помешканнях абонентів. На жаль, значна кількість киян не розуміє потенційну небезпеку не допуску представників газової компанії і відмовляється виконувати нормативний припис.

Повідомляємо, що згідно графіку у липні 2017р. ФЕГГ № 2 буде проводити технічне обслуговування системи газопостачання в житлових будинках Голосіївського, Шевченківського, Печерського районах за наступними адресами :

В червні місяці з метою перевірки щільності згідно графіку технічного обслуговування заплановано відключення наступних будинків від газопостачання:

Нещодавно комерційний директор НАК «Нафтогаз України» оприлюднив наміри компанії продавати газ напряму населенню. Відмовитися від облгаззбутів та зменшити населенню торговельну націнку постачальника, яка не може перевищувати 2,5 відсотка ціни природного газу. До уваги не взяли лиш те, що ціна на газ для боржників здорожчає у 2.5 - 3.5 рази в залежності від цін на ринку.

З метою забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів природного газу, для уникнення аварійних ситуацій, ПАТ «Київгаз» будуть проведені наступні ремонтні роботи:

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
Електронна пошта
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б