Оперативна інформація

За вищезазначеною адресою з 12:00 13.09.2017 р. буде проводитись випробування внутрішньобудинкових систем газопостачання з відключенням системи газопостачання. Будь ласка, надавайте допуск нашим працівникам до газових приладів, розташованих у ваших приміщеннях у разі виявлення несправностей. Від цього залежить ваше життя і життя ваших сусідів!

Перелік адрес для проведення позапланового технічного обслуговування житлових будинків Голосіївського району у вересні місяці 2017 року.

Вже майже півроку кияни потерпають через відсутність гарячої води в оселях. У споживачів виникає правомірне питання: «Де гаряча вода?» та «Хто несе відповідальність за її відсутність?». Тим паче, що більшість справно сплачує за житлово-комунальні послуги і не розуміє причину відсутності гарячої води.

Повідомляємо, що згідно графіку у вересні 2017р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського районах за наступними адресами:

В зв"язку з виконанням ремонтних робіт буде тимчасово обмежено газопостачання житлових будинків за адресами відповідно до переліку. Прохання 04.09.2017 року закрити крани перед газовими приладами та забезпечити допуск працівників ПАТ "Київгаз" (за їх службовими перепустками) до газифікованих приміщень для безаварійного та оперативного припинення газопостачання. За додатковою інформацією звертатись по тел. 495-04-04.

Природний газ є легкозаймистою і вибухонебезпечною речовиною. Коли мова йде про газову безпеку, тут не може бути жодних компромісів. Правила безпеки систем газопостачання більшою мірою є актуальними і сьогодні, проте вони мають передбачати обов’язкове встановлення сигналізаторів загазованості разом з відсікачами газу у всіх газифікованих приміщеннях.

ПАТ «Київгаз» поширює ідею забезпечення населення газосигналізаторами та автоматичними відсікачами. Коли мова йде про газову безпеку, тут не може бути жодних компромісів. Правила безпеки систем газопостачання більшою мірою є актуальними і сьогодні, але, на думку ПАТ «Київгаз», мають передбачати обов'язкове встановлення запобіжників у всіх газифікованих приміщеннях.

Аварійною службою ПАТ «Київгаз» 01.08.2017р. було виявлено корозійну ділянку зовнішнього газопроводу по проспекту Повітрофлотському, 23. Корозійну ділянку замінити не можливо у зв’язку з проходженням жмута електрокабелів біля газопроводу. Саме тому газопостачання було тимчасово обмежено до усунення виявлених порушень

Графік проведення технічного обслуговування газового устаткування в серпні місяці 2017р ФЕГГ№2

На виконання протоколу Постійної комісії з питань техногенної - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого округу Київської міської ради ( Київської міської державної адміністрації) № 24 від 10.07.2017р., повідомляємо наступне.

У зв`язку з наявністю численних порушень Правил безпеки систем газопостачання, були відключені від газу будинки по вул. Проспект науки, 34 та Добрий шлях, 5.

Закликаємо споживачів якнайшвидше усунути виявлені порушення задля відновлення газопостачання і забезпечення газової безпеки!

Протягом липня в Києві сталися дві жахливі надзвичайні події – в Голосіївському районі столиці пролунало два потужних вибухи. І якщо причиною першого з них, на Голосіївському проспекті, не міг стати газ, то у другому випадку ситуація кардинально інша. В будинку по вулиці Бурмистенка 12 всі чотири крани на газовій плиті знаходились у відкритому положенні.

Остаточні причини та обставини подій будуть встановлені в ході проведення слідчих дій після отримання офіційних висновків експертів.

Шановні кияни!

У зв`язку із вибухом по вулиці Бурмистенко, 12 буде проводитись позапланове технічне обслуговування систем газопостачання за наступними адресами:

Шановні кияни!

Повідомляємо вас про те, що протягом серпня 2017 року згідно укладеного договору на планове технічне обслуговування та відповідно до узгодженого графіку філією експлуатації газового господарства №1 ПАТ «Київгаз» буде проводитись планове технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків за наступними адресами:

Повідомляємо, що сьогодні, 31.07.2017 року, у Шевченківському районі міста Києва у житловому будинку за адресою вул. Бульварно-Кудрявська, 31А 10 квартир було відключено від газопостачання у зв’язку з відсутністю тяги в димових каналах.

Адреси для виконання робіт по позачерговому технічному огляду:​

1.вул. Бурмистенка 9/10

2.вул. Героїв Оборони 9/10

Адреси для виконання робіт по позачерговому технічному огляду на 28 липня 2017 року:

1. вул. Васильківська 53а 

2. вул. Васильківська 55а 

У середу, 26 липня 2017 року, на першому поверсі багатоповерхівки у Голосіївському районі міста Києва стався потужний вибух. На місце надзвичайної події одразу прибули аварійні бригади ПАТ «Київгаз», заступники голови правління та представники відділу зв’язків з громадськістю. Попередньо повідомляємо, що найбільш вірогідною є одна з наступних версій: предметом вибуху міг стати сторонній газовий балон або вибухівка; мешканка квартири могла вчинити самогубство.

Проведення запобіжних заходів ніколи не може бути зайвою мірою. У прилеглих до місця надзвичайної події будинках працівники ПАТ «Київгаз» проводять огляди та перевірки газового обладнання. Наша команда в черговий раз зіштовхується з нерозумінням абонентів та відмовою надавати допуск до помешкань. 

Повідомляємо, що вибухонебезпечну суміш утворює концентрація природного газу на рівні від 5 до 15 відсотків за обсягом в суміші з повітрям.
Для того, щоб в такій квартирі створити вибухонебезпечну концентрацію необхідно мінімум 4 години наповнювати приміщення газом, використовуючи для цього всі газові конфорки та духовку, які працюватимуть на повну потужність.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б