Оперативна інформація

Шановні кияни!

Повідомляємо вас про те, що протягом червня 2017 року згідно укладеного договору на планове технічне обслуговування та відповідно до узгодженого графіку філією експлуатації газового господарства №2 ПАТ «Київгаз» буде проводитись планове технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків за наступними адресами:

Відповідно до чинних нормативно-правових актів на Оператора ГРМ, яким є ПАТ «Київгаз», покладено обов’язок проведення планових технічних оглядів у помешканнях абонентів. На жаль, значна кількість киян не розуміє потенційну небезпеку не допуску представників газової компанії і відмовляється виконувати нормативний припис.

Повідомляємо, що згідно графіку у липні 2017р. ФЕГГ № 2 буде проводити технічне обслуговування системи газопостачання в житлових будинках Голосіївського, Шевченківського, Печерського районах за наступними адресами :

В червні місяці з метою перевірки щільності згідно графіку технічного обслуговування заплановано відключення наступних будинків від газопостачання:

Нещодавно комерційний директор НАК «Нафтогаз України» оприлюднив наміри компанії продавати газ напряму населенню. Відмовитися від облгаззбутів та зменшити населенню торговельну націнку постачальника, яка не може перевищувати 2,5 відсотка ціни природного газу. До уваги не взяли лиш те, що ціна на газ для боржників здорожчає у 2.5 - 3.5 рази в залежності від цін на ринку.

З метою забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів природного газу, для уникнення аварійних ситуацій, ПАТ «Київгаз» будуть проведені наступні ремонтні роботи:

Шановні кияни!

Повідомляємо, що згідно графіку у червні 2017р. ФЕГГ № 2 буде проводити технічне обслуговування системи газопостачання в житлових будинках Голосіївського, Шевченківського, Печерського районах за наступними адресами :

Шановні кияни!

Повідомляємо, що згідно графіку у червні 2017р. ФЕГГ № 1 буде проводити технічне обслуговування системи газопостачання в житлових будинках за наступними адресами:

Шановні кияни!

Повідомляємо, що згідно графіку у червні 2017р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського районах за наступними адресами:

Шановні кияни!

На виконання Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» ПАТ «Київгаз» продовжує встановлення квартирних газових лічильників. Встановлення лічильників відбуватиметься в будинках, адреси яких узгоджено з НКРЕКП. До цього переліку увійшли будинки, в яких більше 70% квартир ВЖЕ оснащено лічильниками.

В зв'язку з виконанням ремонтних робіт буде тимчасово обмежено газопостачання житлових будинків за адресами згідно переліку. Прохання 10.04.17 закрити крани перед газовими приладами та забезпечити допуск працівників ПАТ "Київгаз" (за їх службовими перепустками!) до газифікованих приміщень для безаварійного та оперативного припинення газопостачання. За додатковою інформацією звертатись по тел. 495-04-04. Дякуємо за порозуміння.

ПАТ «Київгаз» повідомляє про те, що вночі 03 лютого 2017 року будинок за адресою проспект Перемоги 80/57 (79 квартир) було відімкнено від газопостачання.

Повідомляємо, що згідно графіку у лютому 2017р. буде проводитись технічне обслуговування системи газопостачання в житлових будинках за наступними адресами:

Шановні кияни! Виконуючи умови ЗУ «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», ПАТ «Київгаз» проводить роботи зі встановлення вузлів обліку газу (ВОГ) у шафовому виконанні на багатоквартирні житлові будинки.

ПАТ «Київгаз» повідомляє про те, що будинки за адресами вулиця Ризька, 6/1 та вулиця Бубнова, 8 відімкнені від газопостачання через виявлені порушення правил газової безпеки.

ПАТ «Київгаз» повідомляє про проведення ремонтних робіт на газопроводі, що проходить на проспекті Палладіна. Протягом 2-го серпня там здійснюватиметься заміна аварійної засувки на магістральному газопроводі діаметром 500 мм.

Шановні абоненти!
Повідомляємо, що у березні 2016 року відбулися зміни норм споживання газу населенням у разі відсутності лічильників. У зв’язку з проведенням нарахувань відповідно до законодавства, в квітні було надано з затримкою рахунки за березень 2016 року.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
Електронна пошта
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б