Оперативна інформація

ПАТ «Київгаз» повідомляє, що компанією було повторно передано ПАТ «Укртрансгаз» інформацію щодо ЕІС-кодів споживачів, що приєднані до газорозподільної системи, та ЕІС-кодів їх точок комерційного обліку.

Лабораторія Public Lab надає такі послуги з хімічного аналізу для населення та промислових підприємств:

20.02.2018 при виконанні робіт з усунення порушень правил безпеки газопостачання на вул. Вацлава Гавела, 41 співробітники ПАТ «Київгаз» зазнали жорстокого нападу зі сторони групи неадекватних осіб. Спроба усунути потенційну загрозу вибуху у будинку закінчилася завданням тілесних ушкоджень нашим співробітникам, понівеченням службового авто, а також викраденням професійних інструментів.

Графік проведення технічного обслуговування газового устаткування в березні місяці 2018р ФЕГГ№2

Небажання Київенерго розраховуватися за послуги розподілу природного газу унеможливить подальше нормальне функціонування компанії, що першочергово створить негативні наслідки для киян, більшість з яких сплачують рахунки за опалення та гаряче водопостачання саме ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». У 2017 році одразу декілька місяців поспіль більша частина столиці була залишена без гарячого водопостачання, що сталося через неплатоспроможність Київенерго.

Програму « Моє тепло» реалізує ПАТ «Киівгаз» за підтримки Київської Міської Державної Адміністрації. Метою Програми «Моє Тепло» є підвищення енергоефективності помешкань киян та підтримка їх участі у програмі IQ energy Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР)

Повідомляємо, що згідно графіку у лютий 2018р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського р-нах за наступними адресами:

Повідомляємо, що згідно графіку у січні 2018р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського р-нах за наступними адресами:

ПАТ «Київгаз» повідомляє про заплановані аварійно-відновлювальні роботи по усуненню витоку природного газу на газопроводі. Початок проведення відновлювальних робіт заплановано на 10:00 у п’ятницю, 19.01.2018р.

ПАТ «Київгаз» є оператором газорозподільної системи, що здійснює діяльність з розподілу природного газу, а також виконує функції оперативно-технологічного управління газорозподільною системою. У відповідності до вищезазначеного правового статусу на ПАТ «Київгаз» покладено ряд зобов’язань, що першочергово пов’язані із необхідністю дотримання основоположних правил газової безпеки.

Графік проведення технічного обслуговування газового устаткування в січні місяці 2018р ФЕГГ№2

ПАТ «Київгаз» позиціонує себе передовою інноваційною компанією на вітчизняному ринку розподілу природного газу. У даній статі підводимо підсумки 2017 року, акцентуючи увагу на найбільш важливих аспектах діяльності підприємства.

Інформація щодо проведення ТО та встановлення ГЛ НКРЕ ФЕГГ№1 в грудні місяці 2017 року

Повідомляємо, що згідно графіку у грудні 2017р. ФЕГГ № 8 буде проводити технічне обслуговування та випробування системи газопостачання в житлових будинках Дарницького, Дніпровського та Деснянського р-нах за наступними адресами:

 

Контакт-центр (044) 495-04-04
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б