Заміна газового обладнання повинна проводитися лише фахівцями, які мають відповідні дозволи. Про це «Київгаз» регулярно нагадує споживачам – радимо ознайомитися з нещодавньою публікацією із детальними роз’ясненнями за посиланням http://surl.li/njtcp.
Фахівці продовжують роботи з відновлення розподілу до будинків, у яких після ліквідації наслідків аварійних ситуацій власниками (співвласниками) дотримані вимоги правил безпеки та нормативних актів у галузі газопостачання. Нагадуємо, що для подальшого безаварійного та безперебійного газорозподілу необхідно забезпечити технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (ВБСГП). Це передбачено нормами чинного законодавства. Станом на 15:00 21 листопада фахівцями проведені пусконалагоджувальні роботи та відновлений розподіл газу до будинків за адресами:
У соціальних мережах активізувалися шахраї, які розповсюджують фейки з метою збору персональних даних споживачів. Вони публікують відео та статті щодо начебто «ухваленого рішення про скасування плати за розподіл», а також обіцяють повернення сплачених за останні два роки коштів усім, хто «заповнить форму за посиланням».
Непоодинокими є випадки, коли під час перевірки стану мереж та обладнання виявляється, що у технічній документації вказані зовсім інші прилади, ніж ті, якими користуються.
Внаслідок негоди та сильних поривів вітру 5 листопада на вулиці Володимира Покотила у Святошинському районі падіння дерева пошкодило газопровід-ввід дев’ятиповерхового будинку.
Захист від корозії – запорука довговічності та надійної роботи сталевих газопроводів. Без неї термін служби конструкцій з металу є обмеженим. Тому коли бачите коментарі на кшталт: «Труби лежать собі під землею, хто там їх обслуговує?» – це не більше ніж міф.
Фахівці продовжують роботи з відновлення розподілу до будинків, у яких після ліквідації наслідків аварійних ситуацій власниками (співвласниками) дотримані вимоги правил безпеки та нормативних актів у галузі газопостачання.
Нагадуємо, що для подальшого безаварійного та безперебійного газорозподілу необхідно забезпечити технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (ВБСГП). Це передбачено нормами чинного законодавства.
Управління захисту газових мереж від корозії продовжує капітальний ремонт станцій катодного захисту – чергові роботи були проведені у Шевченківському районі. Замість відпрацьованих анодних заземлювачів там були розміщені нові.
Фахівці продовжують роботи з відновлення розподілу до будинків, у яких після ліквідації наслідків аварійних ситуацій власниками (співвласниками) дотримані вимоги правил безпеки та нормативних актів у галузі газопостачання.
Важливо!
Службове посвідчення АТ «КИЇВГАЗ» серія УЕГМ№2 №05531, видане 19.10.2022 року, вважати недійсним з 11.10.2023 року у звʼязку із втратою чинності.
Тривають роботи з відновлення розподілу газу до будинків, у яких після ліквідації аварійних ситуацій власниками (співвласниками) дотримані вимоги правил безпеки та нормативних актів у галузі газопостачання.
4 жовтня о 21:25 до Аварійної служби «Київгазу» надійшов виклик про надзвичайну ситуацію за адресою вул. Р. Ратушного, 6. На місці було з’ясовано , що вибух у квартирі на третьому поверсі багатоквартирного житлового будинку не пов’язаний із роботою систем газопостачання та газових приладів.
АТ «КИЇВГАЗ» продовжує роботи із відновлення розподілу газу до будинків, де після ліквідації аварійних ситуацій власниками (співвласниками) були дотримані вимоги правил безпеки та нормативних актів у галузі газопостачання.
29 вересня пройшло тренування Управління аварійно-відновлювальних робіт «Київгазу» спільно з екстреними службами міста, зокрема «Київською службою порятунку» (КАРС), «Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва», представниками Національної поліції.
На одному із газових колодязів Солом’янського району було виявлено витік газу з-під фланця кришки засувки діаметром 300 мм. Обстеження стану запірної арматури показало, що засувка потребує термінової заміни.
Тривають роботи із відновлення розподілу газу до будинків, де після ліквідації фахівцями АТ «КИЇВГАЗ» аварійних ситуацій власниками (співвласниками) були дотримані вимоги правил безпеки та нормативних актів у галузі газопостачання. Зокрема йдеться про забезпечення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, що передбачене нормами чинного законодавства та є необхідним для подальшого безаварійного та безперебійного газорозподілу.
21 вересня о 22:45 до Аварійної служби «Київгазу» надійшов виклик про надзвичайну ситуацію у будинку на вулиці Євгена Харченка. Після прибуття на місце було з’ясовано, що вибух стався в житловій кімнаті. Кухня та газове обладнання в ній не пошкоджені.
АТ «КИЇВГАЗ» продовжує заходи із ліквідації аварії на газопроводі у мікрорайоні Віта-Литовська.
Стан внутрішньобудинкових систем газопостачання – важливе питання, адже стосується безпеки мешканців.
Як і будь-який інший вид інженерних комунікацій, внутрішньобудинкові газові мережі потребуть регулярного технічного обслуговування.
Станом на 18 вересня проведене випробування газорозподільних мереж середнього тиску мікрорайону на герметичність, а саме поліетиленового газопроводу діаметром 200 мм. Розпочаті роботи з підготовки до повторного пуску газу споживачам КІЗ «Городник», що підключені до ділянки газопроводу, яка успішно пройшла випробування.