Новини «Київгазу»

У зв’язку з проведенням модернізації газорозподільних мереж та заміни засувок в газових колодязях на безколодязні газові крани, АТ «Київгаз» повідомляє про тимчасове припинення розподілу газу з 12 червня побутовим та непобутовим споживачам мікрорайону Бортничі Дарницького району м. Києва за адресами, перелік яких додається.

Близько 400 мешканців мікрорайону Жуляни звернулися до тимчасового консультаційного центру та центру обслуговування «Київгазу» протягом першого тижня їх роботи . Фахівці компанії продовжують надавати консультації та допомагати споживачам у розв’язанні їх питань.

Зустріч проходила у форматі «запитання-відповідь». Основна тема обговорень стосувалась змін в українському законодавстві на період воєнного стану. Учасники також звернули увагу на важливість організації безпечного виконання робіт при виконанні функцій Оператора газорозподільних мереж. Це дуже важливе питання, адже значна частина робіт, яку виконують фахівці компанії, пов’язана з підвищеною небезпекою.

Отримати консультацію щодо укладання договору розподілу природного газу, заміни та перенесення газового обладнання, а також алгоритму дій перед повторним пуском газу можна в консультаційному центрі за адресою вул. Отця Анатолія Жураковського, 3, тел.: (067) 442-40-16.

15 травня до аварійної-диспетчерської служби «Київгазу» надійшла заявка про виявлення чадного газу від мешканців багатоквартирного будинку в Печерському районі.

У зв’язку з проведенням модернізації та секціонування газових мереж, АТ «Київгаз» повідомляє про тимчасове припинення розподілу газу з 15 травня побутовим та непобутовим споживачам мікрорайону Жуляни за адресами, перелік яких додається.

Перепрошуємо за тимчасові незручності.

У ніч на 8 травня до аварійно-диспетчерської служби «Київгазу» надійшло повідомлення від правоохоронних органів про пошкодження уламками ворожого БПЛА газопроводу середнього тиску діаметром 89 мм у Святошинському районі.

До уваги мешканців Шевченківського району!

У Голосіївському районі 27 квітня відбулося тренувальне заняття Управління аварійно-відновлювальних робіт «Київгазу» на тему «Пошкодження поліетиленового газопроводу» за участі оперативних служб міста Києва.

Фахівці «Київгазу» отримують багато питань щодо сплати рахунків за газ. Підготували для вас відповіді на найпоширеніші з них.

15 лютого газовики взяли участь у спецпогашенні поштових марок «Воїни світла. Воїни добра». Цю серію марок «Укрпошта» присвятила українським службам, які у розпалі війни відновлюють інфраструктуру. Це перший поштовий випуск у 2023 році.

Єгор Устинов 12 січня 2023 року звільнений з компанії «Київгаз», інших кадрових рішень щодо нього компанія не приймала.

7 жовтня тимчасово припинено розподіл газу в 145 будинках дачного масиву Русанівські сади. Причина - аварійна ситуація на газопроводі середнього тиску по вулиці Центральній Садовій.  

З 23 по 26 серпня центри обслуговування «Київгазу» не обслуговуватимуть споживачів.

АТ «Київгаз» повідомляє про початок постачання природного газу споживачам у газорозподільній зоні АТ «Київгаз» постачальником «останньої надії» (згідно з даними отриманими через інформаційну платформу Оператора ГТС).

«Київгаз» за два дні відновив газопостачання в 197 квартирах багатоповерхового будинку по вулиці Кошиця, 7.

Державний регулятор збільшив період на уточнення замовленої потужності для непобутових споживачів.

Працівники «Київгазу» обстежують газопроводи будинків у Шевченківському районі, пошкоджені внаслідок ворожого обстрілу 28 квітня.

Ракета влучила в негазифікований будинок. Для безпеки мешканців газопостачання було оперативно перекрито в дев’яти сусідніх багатоповерхових будинках – загалом 665 квартир. Вони також частково пошкоджені вибуховою хвилею – у більшості квартир вибите скло або ж зовсім немає віконної рами. У зв’язку з цим подача газу до цих будинків наразі є небезпечною.

Від початку війни російські військові позбавили стабільного газопостачання 2,9 тисяч помешкань киян. Це 48 будинків в Дарницькому, Оболонському, Подільському, Святошинському, Шевченківському районах столиці – багатоповерхівки та будинки приватного сектору. На сьогодні розподіл газу відновлений до більшості квартир і приватних будинків.ю

Дорогі кияни!

В Україні та Києві діє воєнний стан, тому частина працівників компанії «Київгаз» захищає Україну в лавах збройних сил та територіальної оборони, частина працює віддалено, перебуваючи в укриттях. Працівників недостатньо, але ми продовжуємо працювати й забезпечувати вам безперебійну доставку газу, ліквідовувати аварійні ситуації. Наші працівники працюють для вас, ризикуючи власною безпекою та життям.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б