Новини «Київгазу»

21 травня начальник управління роботи з абонентами Людмила Гребещук взяла участь у брифінгу в Київській міській держадміністрації. Говорили про рівень оплати за послугиАТ «Київгаз» та можливості для оплати житлово-комунальних послуг онлайн. 

У березні – квітні, під час карантину, клієнти АТ «Київгаз» майже у півтори рази збільшили платежі за доставку природного газу через онлайн-сервіси. Такі сервіси дозволяють оплачувати послугу не виходячи з дому, а також економити, адже дешевші за інші способи. Тому фахівці компанії продовжують поліпшувати роботу онлайн-сервісів, зокрема додали нові функції у чатботі в мережі «Телеграм».

Розпочався другий етап реконструкції головного газорегуляторного пункту №6 по проспекту Степана Бандери.

Це один з масштабних планів компанії на літо та початок осені - повністю оновити, зробити більш компактним, надійним та дещо естетичнішим газорегуляторний пункт, за допомогою якого здійснюється розподіл газу до 40% споживачів правого берега столиці.

Будьте на зв'язку з нами!

Щоби стежити за діяльністю «Київгазу» було зручно, компанія створила сторінки ще на двох платформах, окрім фейсбуку.

На них споживачі газу знайдуть усі новини про діяльність компанії, нові послуги та сервіси, ремонти та модернізації.

За період карантину спеціалісти управління захисту газових мереж від корозії провели капітальний ремонт на семи станціях катодного захисту. Це такі наземні споруди, які захищають газопроводи від електрохімічної корозії.

Роботи виконує бригада із трьох слюсарів та майстра, яка виїжджає на об’єкт. Спеціалісти бурять свердловину, опускають туди електроди, обв’язують, встановлюють чи ремонтують дренажні кабелі. Територію після робіт прибирають та повертають до вихідного стану.

Працівники “Київгазу” відновили роботу Вічного вогнюу Парку слави, який затух через надмірну кількість сміття. Газівники виявили засмічення горловини Вічного вогню під час чергового обстеження систем газопостачання. Сміття, а особливо пластикових пляшок, було настільки багато, що полум’я майже згасло.

На місце виїхала бригада ремонтників “Київгазу”. Вони повністю розібрали конструкцію, очистили горловину від сміття та усунули причини затухання. Символ пам’яті про героїв Другої світової війни знову палає.

Незважаючи на карантин, 160 наших працівників щодня виходять на свої маршрути і ретельно обстежують кожен кілометр системи газогонів Києва та кожен об’єкт на ній. Адже безперебійність доставки газу і безпека киян – у пріоритеті.

У зв’язку із посиленням карантинного режиму, в АТ «Київгаз» стрімко зростає кількість споживачів, які сплачують за спожиті послуги через Інтернет. Так, кількість клієнтів компанії, які у березні сплатили за доставку природного газу онлайн, у порівнянні з лютим збільшилася на 35%. Нині половина тих, хто сплачує за допомогою онлайн-сервісів, користуються особистим кабінетом.

Карантин вніс корективи у роботи всіх компаній. «Київгаз» продовжує працювати, підлаштовуючись під надзвичайні умови. Адже підприємство забезпечує роботу критично важливої інфраструктури для 780 тисяч сімей та близько 1500 підприємств, установ та бюджетних організацій Києва.

Усі технічні служби підприємства працюють в посиленому режимі. Виїжджають на виклики, усувають витоки газу, ремонтують газові прилади, стежать за тиском в мережах. Спеціалісти, які працюють на зміні, екіпіровані особистим захистом: захисними масками, окулярами, рукавицями та антисептиками для рук.

Постановою НКРЕКП від 06 березня 2020 р. № 580 встановлено мінімальні обсяги річної замовленої потужності на розрахунковий календарний рік для споживачів природного газу, які мають фактичний період споживання природного газу менший ніж дев'ять місяців, а також для споживачів, які не споживали природний газ протягом усього попереднього газового року.

У зв'язку з проведенням карантинних заходів для протидії поширенню коронавірусної інфекції всі центри обслуговування АТ «КИЇВГАЗ» переходять на дистанційну форму обслуговування абонентів. Особистий прийом громадян у центрах обслуговування тимчасово не здійснюватиметься.

Для вирішення питань можна скористатися дистанційною формою обслуговування на веб-сайті АТ «КИЇВГАЗ». Оперативну відповідь на питання можна отримати у приватних повідомленнях на сторінці АТ «КИЇВГАЗ» у Facebook, а також у @KyivgazBot у месенджері Telegram. Контактний центр працюватиме у звичайному режимі.

Єдина мета заяви про можливість зриву газопостачання у столиці України, що була розповсюджена з боку ТОВ «Оператор газотранспортної системи України», — це тиск на суд та створення паніки серед споживачів.

Публічне акціонерне товариство «Київгаз» (далі – ПАТ «Київгаз», Товариство) оголошує конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за 2019 рік.

6-8 листопада відбулася Міжнародна спеціалізована виставка "Нафтогазекспо - 2018", за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Метою виставки стало впровадження сучасних технологій, обладнання та послуг у нафтогазовій галузі.

ПАТ "Київгаз" презентує "КОРТ-150" на виставці нафтогазової промисловості

З 23 по 25 жовтня ПАТ "Київгаз" брав участь у 21-й міжнародній виставці нафтогазової промисловості, яку було організовано НАК "Нафтогаз України" разом з АККО Інтернешнл.

Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 , передбачено проведення відкритого слухання розрахунку тарифів на послуги з розподілу природного газу та плану розвитку газорозподільних підприємств.

ПАТ «Київгаз» повідомляє споживачів про проведення відкритих слухань:

Проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу для споживачів міста Києва. Ознайомитись з розрахунком тарифу можна на сайті підприємства за адресою: https://kyivgaz.ua/tsini-ta- tarifi.html

Відкриті слухання відбудуться 16квітня 2018 року об 11:00 за адресою м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4б. Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб приймаються до 13 квітня на електронну адресу invest.tariff@kyivgaz.соm  .

Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 , передбачено проведення відкритого слухання розрахунку тарифів на послуги з розподілу природного газу та плану розвитку газорозподільних підприємств.

Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, передбачено проведення відкритого слухання розрахунку тарифів на послуги з розподілу природного газу та інвестиційних програм газорозподільних підприємств.

Програму « Моє тепло» реалізує ПАТ «Киівгаз» за підтримки Київської Міської Державної Адміністрації. Метою Програми «Моє Тепло» є підвищення енергоефективності помешкань киян та підтримка їх участі у програмі IQ energy Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР)

 Лабораторія Public Lab надає такі послуги з хімічного аналізу для населення та промислових підприємств:

  • хімічний аналіз повітря;
  • аналіз стічних вод;
  • хімічний аналіз води;
  • аналіз якості мережевого газу;
  • екологічна експертиза житла;
  • озонування повітря.

В залежності від потреб споживачів нашими фахівцями було розроблено програми скороченого і повного дослідження якості води та повітря за конкурентоспроможними цінами.

Кваліфікований персонал і сучасне обладнання лабораторії дозволяють надавати лише якісні послуги і достовірні результати досліджень. А головна мета – створення екологобезпечного середовища для мешканців столиці знайшла своє відображення в філософії лабораторії і підходу до вирішення проблем.

Після проведення аналізу замовник отримує:

- достовірні результати досліджень, підтверджені сертифікатом;

- висновок та розгорнутий коментар фахівця;

- рекомендації з усунення недоліків та попередження негативних наслідків.

Адреса: пров. Руслана Лужевського, 18

Тел.: (098) 188 88 89

Електронна пошта:

Веб-сайт: https://publiclab.com.ua/

 

Контакт-центр (044) 495-04-04;

(097) 495-11-04;

Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б