Новини «Київгазу»

Аварійна служба «Київгазу» за вихідні 17 та 18 лютого опрацювала 70 заявок. З них 3 стосувалися виявлення електропотенціалу на газопроводі – всі надійшли протягом 24 годин з Солом’янського та Дніпровського районів. В одному з випадків електрична напруга на газопроводі становила понад 200 Вт!

Чуєте сигнал повітряної тривоги? Закликаємо не нехтувати власною безпекою та негайно слідувати до найближчого укриття!

Наприкінці 2023 року відбулося нормативне врегулювання питання проведення Операторами газорозподільних мереж технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках. Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 05.12.2023 № 2291 затверджено Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку . Раніше Міністерством енергетики України було затверджено Порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку , а НКРЕКП – встановлено граничні рівні вартості виконання видів робіт та послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків для операторів ГРМ на 2023 та 2024 роки.

Важливо!

Службове посвідчення АТ «КИЇВГАЗ» серія УЕГМ №2 №03750, видане 02 серпня 2022 року, вважати недійсним з 20 грудня 2023 року у зв’язку із втратою чинності.

19 грудня у багатоквартирному будинку на вулиці Сергія Берегового (Мартиросяна), 22 виникла пожежа. Зі слів очевидців, вона супроводжувалася вибухом. Відповідна заявка надійшла до Аварійної служби «Київгазу» о 14:37. Аварійники негайно вирушили на місце надзвичайної події.

Внаслідок руйнувань одного із будинків у Дніпровському районі уламками стіни пошкоджено газопровід-ввід. Управління аварійно-відновлювальних робіт продовжує реалізацію заходів, необхідних для локалізації витоку газу.

Попередньо встановлено, що розподільний газопровід не постраждав.

Фахівці Аварійної служби працюють на місці надзвичайної події з 3:30. Наразі роботи тривають. Аварійники ретельно перевіряють стан підземних комунікацій в місцях потрапляння уламків ракет на предмет загазованості.

Передавати показання Оператору ГРМ потрібно щомісяця, щоб нарахування здійснювалися відповідно до вашого фактичного споживання. Економити час та максимально спростити цей процес можна за допомогою онлайн-сервісів.

Звертаємо увагу користувачів платіжної системи Portmone: з її допомогою кияни можуть не лише сплачувати за розподіл, але і передавати показання газового лічильника.

Заміна газового обладнання повинна проводитися лише фахівцями, які мають відповідні дозволи. Про це «Київгаз» регулярно нагадує споживачам – радимо ознайомитися з нещодавньою публікацією із детальними роз’ясненнями за посиланням http://surl.li/njtcp.

Фахівці продовжують роботи з відновлення розподілу до будинків, у яких після ліквідації наслідків аварійних ситуацій власниками (співвласниками) дотримані вимоги правил безпеки та нормативних актів у галузі газопостачання. Нагадуємо, що для подальшого безаварійного та безперебійного газорозподілу необхідно забезпечити технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (ВБСГП). Це передбачено нормами чинного законодавства. Станом на 15:00 21 листопада фахівцями проведені пусконалагоджувальні роботи та відновлений розподіл газу до будинків за адресами:

У соціальних мережах активізувалися шахраї, які розповсюджують фейки з метою збору персональних даних споживачів. Вони публікують відео та статті щодо начебто «ухваленого рішення про скасування плати за розподіл», а також обіцяють повернення сплачених за останні два роки коштів усім, хто «заповнить форму за посиланням».

Непоодинокими є випадки, коли під час перевірки стану мереж та обладнання виявляється, що у технічній документації вказані зовсім інші прилади, ніж ті, якими користуються.

Внаслідок негоди та сильних поривів вітру 5 листопада на вулиці Володимира Покотила у Святошинському районі падіння дерева пошкодило газопровід-ввід дев’ятиповерхового будинку.

Захист від корозії – запорука довговічності та надійної роботи сталевих газопроводів. Без неї термін служби конструкцій з металу є обмеженим. Тому коли бачите коментарі на кшталт: «Труби лежать собі під землею, хто там їх обслуговує?» – це не більше ніж міф.

Фахівці продовжують роботи з відновлення розподілу до будинків, у яких після ліквідації наслідків аварійних ситуацій власниками (співвласниками) дотримані вимоги правил безпеки та нормативних актів у галузі газопостачання.

Нагадуємо, що для подальшого безаварійного та безперебійного газорозподілу необхідно забезпечити технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (ВБСГП). Це передбачено нормами чинного законодавства.

Управління захисту газових мереж від корозії продовжує капітальний ремонт станцій катодного захисту – чергові роботи були проведені у Шевченківському районі. Замість відпрацьованих анодних заземлювачів там були розміщені нові.

Фахівці продовжують роботи з відновлення розподілу до будинків, у яких після ліквідації наслідків аварійних ситуацій власниками (співвласниками) дотримані вимоги правил безпеки та нормативних актів у галузі газопостачання.

Важливо!

Службове посвідчення АТ «КИЇВГАЗ» серія УЕГМ№2 №05531, видане 19.10.2022 року, вважати недійсним з 11.10.2023 року у звʼязку із втратою чинності.

Тривають роботи з відновлення розподілу газу до будинків, у яких після ліквідації аварійних ситуацій власниками (співвласниками) дотримані вимоги правил безпеки та нормативних актів у галузі газопостачання.

4 жовтня о 21:25 до Аварійної служби «Київгазу» надійшов виклик про надзвичайну ситуацію за адресою вул. Р. Ратушного, 6. На місці було з’ясовано , що вибух у квартирі на третьому поверсі багатоквартирного житлового будинку не пов’язаний із роботою систем газопостачання та газових приладів.

АТ «КИЇВГАЗ» продовжує роботи із відновлення розподілу газу до будинків, де після ліквідації аварійних ситуацій власниками (співвласниками) були дотримані вимоги правил безпеки та нормативних актів у галузі газопостачання.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б