Новини «Київгазу»

«Київгаз» встановлює лічильники споживачам згідно з Законом України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу". 

На час встановлення лічильників розподіл газу до будинків буде тимчасово припинений

Отримати довідкову інформацію можна:

– звернувшись в чат-бот у Телеграмі t.me/KyivgazSupport 

– звернувшись в чат-бот у Вайбері viber.com/kyivgazchatbot

– у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Просимо з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження газопостачання.

«Київгаз» запускає чат-боти для споживачів газу в мережах Viber та Telegram. Нові можливості чат-ботів: керування декількома особовими рахунками, швидке завантаження платіжок та прямий зв’язок із спеціалістами компанії.

Компанія  «Київгаз» запустила сервіс зворотного зв’язку, щоб поліпшити комунікацію зі споживачами газу. Доступ до сервісу максимально простий ─ достатньо скористатися QR-кодом, розміщеним у п’яти центрах обслуговування та шести управліннях газового господарства.

О 15:35 аварійна газова служба «Київгазу» отримала виклик про надзвичайну ситуацію по вул. Максима Берлінського, 31. Прибувши на місце, бригада одразу перекрила газопостачання.

На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 24 листопада 2021 року об 11:00 за адресою м. Київ, вул.Михайла Бойчука, 4б відбудуться відкриті слухання Плану розвитку газорозподільного підприємства АТ «Київгаз» на 2021 рік.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб приймаються до 24 листопада на електронну адресу . З проектом Плану розвитку можна ознайомитись на сайті АТ «Київгаз».

За 10 місяців 2021 року метрологи АТ «Київгаз» спільно з представниками державного підприємства «Київстандартметрологія» виконали повірку понад 12,5 тис. побутових лічильників газу. Близько 15% приладів були визнані непридатними до  подальшої експлуатації, оскільки похибка вимірювання перевищує допустимі норми.

«Київгаз»  встановлює лічильники газу споживачам згідно з Законом України  «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»

До кінця 2021 року у Оболонському районі лічильники буде встановлено у 47 будинках,  Подільському    в 101, Солом`янському   в 117,  Святошинському – в 72,  Голосіївському – в 76,  Шевченківському – 93,  Печерському – 90, Дніпровському –  в 2,  Дарницькому – в  4,  Деснянському – в 1. 

 «Київгаз» змінив графік приймання документів від керівників газифікованих комунально-побутових та промислових підприємств.

Фахівці компанії прийматимуть документи про підтвердження готовності об'єктів до пуску газу з понеділка по п’ятницю, час лишається без змін – з 10:00 до 16:00. Це дозволить підприємствам, ОСББ, управляючим компаніям та іншим суб’єктам господарювання вчасно розпочати опалювальний період у будинках та на підприємствах, за які вони несуть відповідальність.

1 листопада   розподіл газу буде тимчасово припинений до будинків по вулицях Івана Франка, В`ячеслава Липинського, Богдана Хмельницького та Ярославів Вал. Спеціалісти «Київгазу» виконуватимуть роботи з переврізки новозбудованих газопроводів низького тиску. Роботи проводитимуться у рамках здійснення капітального ремонту вулиці  Івана Франка з заміною всіх підземних комунікацій.

Остання субота кожного місяця – робоча. Компанія «Київгаз» додала суботу до робочого графіку центрів обслуговування, щоб клієнтам було зручно вирішити питання щодо газорозподілу.

З метою запобігання загострення критичної ситуації пов’язаною із поширенням коронавірусної інфекції, відкриті слухання тарифу на послуги розподілу природного газу розподільними трубопроводами АТ «Київгаз» на 2022 рік та відкоригованого плану розвитку Товариства на 2021 рік будуть проведені 28 жовтня 2021 року об 11:00 за адресою м. Київ вул. Електротехнічна, 9.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб приймаються до 27 жовтня на електронну адресу . З розрахунком тарифу Товариства на послуги розподілу природного газу на 2022 рік можна ознайомитись на сайті АТ «Київгаз». Можливі зміни величини замовленої потужності в разі надходження заявок від юридичних осіб щодо її зменшення.

Під час пандемії споживання комунальних послуг істотно зросло. За оцінками фахівців, в нових реаліях середньостатистична українська сім’я може використовувати на 20% більше енергоресурсів, аніж зазвичай. Але є прості рішення, які дозволять заощадити природний газ та сімейний бюджет,  зберігаючи  комфортні умови проживання у домоволодіннях.

Співробітники «Київгазу» продовжують відновлювати розподіл газу до багатоповерхівок, які були відключені 19 жовтня внаслідок аварійної ситуації на території національного заповідника «Софія Київська». Станом на ранок 21 жовтня мешканцям 69 будинків газопостачання відновили.

19 жовтня під час проведення планових робіт з відрізки розподільного газопроводу на території національного заповідника «Софія Київська» сталося аварійне відключення шафового газорегуляторного пункту, що призвело до зниження тиску газу в мережі.

З 18 жовтня  розподіл газу буде тимчасово припинений до будинків по вулицях Лєскова, 6, Тютюнника, 47, а з 19 жовтня – до будинків по проспекту Голосіївському, 91 та вулиці Сім`ї Хохлових.  Фахівці «Київгазу» встановлюватимуть газові лічильники. Газопостачання буде відновлене  за умови відсутності порушень у зазначених будинках.

На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 28 жовтня 2021 року об 11:00 за адресою м. Київ, вул.Михайла Бойчука, 4б відбудуться відкриті слухання тарифу на послуги розподілу природного газу розподільними трубопроводами АТ «Київгаз» на 2022 рік.


Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб приймаються до 27 жовтня на електронну адресу . З розрахунком тарифу Товариства на послуги розподілу природного газу на 2022 рік можна ознайомитись на сайті АТ «Київгаз». Можливі зміни величини замовленої потужності в разі надходження заявок від юридичних осіб щодо її зменшення.

Спеціалісти «Київгазу» виконуватимуть роботи з встановлення безколодязного газового крану (БГК) на розподільному газопроводі.

7 жовтня 2021 року «Київгаз» здійснить планові  роботи щодо встановлення безколодязного газового крану (БГК) на розподільному газопроводі. Для проведення робіт наші фахівці на цей день перекриють розподіл газу до деяких будинків Дніпровського району.

5 жовтня  розподіл газу буде тимчасово припинений до будинків по вулицях Кальвільній та Стеценка. Спеціалісти «Київгазу»  виконуватимуть планові роботи щодо встановлення безколодязного газового крану (БГК) на підземному газопроводі.

28  вересня  розподіл газу буде тимчасово припинений до будинків по вулиці  Академіка Туполєва та провулку Овочевого.  Спеціалісти «Київгазу» виконуватимуть роботи з переврізки газопроводу середнього  тиску.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б