Новини «Київгазу»

15 лютого газовики взяли участь у спецпогашенні поштових марок «Воїни світла. Воїни добра». Цю серію марок «Укрпошта» присвятила українським службам, які у розпалі війни відновлюють інфраструктуру. Це перший поштовий випуск у 2023 році.

Єгор Устинов 12 січня 2023 року звільнений з компанії «Київгаз», інших кадрових рішень щодо нього компанія не приймала.

7 жовтня тимчасово припинено розподіл газу в 145 будинках дачного масиву Русанівські сади. Причина - аварійна ситуація на газопроводі середнього тиску по вулиці Центральній Садовій.  

З 23 по 26 серпня центри обслуговування «Київгазу» не обслуговуватимуть споживачів.

АТ «Київгаз» повідомляє про початок постачання природного газу споживачам у газорозподільній зоні АТ «Київгаз» постачальником «останньої надії» (згідно з даними отриманими через інформаційну платформу Оператора ГТС).

«Київгаз» за два дні відновив газопостачання в 197 квартирах багатоповерхового будинку по вулиці Кошиця, 7.

Державний регулятор збільшив період на уточнення замовленої потужності для непобутових споживачів.

Працівники «Київгазу» обстежують газопроводи будинків у Шевченківському районі, пошкоджені внаслідок ворожого обстрілу 28 квітня.

Ракета влучила в негазифікований будинок. Для безпеки мешканців газопостачання було оперативно перекрито в дев’яти сусідніх багатоповерхових будинках – загалом 665 квартир. Вони також частково пошкоджені вибуховою хвилею – у більшості квартир вибите скло або ж зовсім немає віконної рами. У зв’язку з цим подача газу до цих будинків наразі є небезпечною.

Від початку війни російські військові позбавили стабільного газопостачання 2,9 тисяч помешкань киян. Це 48 будинків в Дарницькому, Оболонському, Подільському, Святошинському, Шевченківському районах столиці – багатоповерхівки та будинки приватного сектору. На сьогодні розподіл газу відновлений до більшості квартир і приватних будинків.ю

Дорогі кияни!

В Україні та Києві діє воєнний стан, тому частина працівників компанії «Київгаз» захищає Україну в лавах збройних сил та територіальної оборони, частина працює віддалено, перебуваючи в укриттях. Працівників недостатньо, але ми продовжуємо працювати й забезпечувати вам безперебійну доставку газу, ліквідовувати аварійні ситуації. Наші працівники працюють для вас, ризикуючи власною безпекою та життям.

17 лютого розподіл газу буде тимчасово припинений до 66 будинків Подільського району по вулицях: Воздвиженській, Гончарній, Дегтярній та на Андріївському узвозі.

Спеціалісти «Київгазу» виконуватимуть роботи з перекладки та кільцювання газопроводу середнього тиску в межах урочища «Гончарі-Кожум’яки».

«Київгаз» встановлює лічильники споживачам згідно з Законом України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу". 

На час встановлення лічильників розподіл газу до будинків буде тимчасово припинений

Отримати довідкову інформацію можна:

– звернувшись в чат-бот у Телеграмі t.me/KyivgazSupport 

– звернувшись в чат-бот у Вайбері viber.com/kyivgazchatbot

– у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Просимо з розумінням поставитися до необхідності тимчасового обмеження газопостачання.

«Київгаз» запускає чат-боти для споживачів газу в мережах Viber та Telegram. Нові можливості чат-ботів: керування декількома особовими рахунками, швидке завантаження платіжок та прямий зв’язок із спеціалістами компанії.

Компанія  «Київгаз» запустила сервіс зворотного зв’язку, щоб поліпшити комунікацію зі споживачами газу. Доступ до сервісу максимально простий ─ достатньо скористатися QR-кодом, розміщеним у п’яти центрах обслуговування та шести управліннях газового господарства.

О 15:35 аварійна газова служба «Київгазу» отримала виклик про надзвичайну ситуацію по вул. Максима Берлінського, 31. Прибувши на місце, бригада одразу перекрила газопостачання.

На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 24 листопада 2021 року об 11:00 за адресою м. Київ, вул.Михайла Бойчука, 4б відбудуться відкриті слухання Плану розвитку газорозподільного підприємства АТ «Київгаз» на 2021 рік.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб приймаються до 24 листопада на електронну адресу . З проектом Плану розвитку можна ознайомитись на сайті АТ «Київгаз».

За 10 місяців 2021 року метрологи АТ «Київгаз» спільно з представниками державного підприємства «Київстандартметрологія» виконали повірку понад 12,5 тис. побутових лічильників газу. Близько 15% приладів були визнані непридатними до  подальшої експлуатації, оскільки похибка вимірювання перевищує допустимі норми.

«Київгаз»  встановлює лічильники газу споживачам згідно з Законом України  «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»

До кінця 2021 року у Оболонському районі лічильники буде встановлено у 47 будинках,  Подільському    в 101, Солом`янському   в 117,  Святошинському – в 72,  Голосіївському – в 76,  Шевченківському – 93,  Печерському – 90, Дніпровському –  в 2,  Дарницькому – в  4,  Деснянському – в 1. 

 «Київгаз» змінив графік приймання документів від керівників газифікованих комунально-побутових та промислових підприємств.

Фахівці компанії прийматимуть документи про підтвердження готовності об'єктів до пуску газу з понеділка по п’ятницю, час лишається без змін – з 10:00 до 16:00. Це дозволить підприємствам, ОСББ, управляючим компаніям та іншим суб’єктам господарювання вчасно розпочати опалювальний період у будинках та на підприємствах, за які вони несуть відповідальність.

1 листопада розподіл газу буде тимчасово припинений до будинків по вулицях Івана Франка, В'ячеслава Липинського, Богдана Хмельницького та Ярославів Вал. Спеціалісти «Київгазу» виконуватимуть роботи з переврізки новозбудованих газопроводів низького тиску. Роботи проводитимуться у рамках здійснення капітального ремонту вулиці  Івана Франка з заміною всіх підземних комунікацій.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б