Новини «Київгазу»

З початку 2021 року контакт-центр «Київгазу» опрацював 159,5 тисяч телефонних звернень киян. 55% клієнтів вирішили своє питання за допомогою автовідповідача, а 45% – отримали консультації операторів під час телефонної розмови. 

Хто стежить за безпекою газопостачання у помешканні

До 2018 року перевірку та підтримання газових мереж всередині будинків у належному стані здійснював АТ «Київгаз» за рахунок тарифу на розподіл. Проте з травня 2018 року витрати на такі роботи не передбачені.

Послуга на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання стала ринковою після прийняття низки законодавчих актів, а саме: Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 250 від 10 травня 2018 року, Наказу Міненерго № 190 від 27 липня 2018 року, Кодексу газорозподільних систем.

«Київгаз» надав можливість всім споживачам газу зареєструвати особистий кабінет  на сайті за номером телефону та адресою електронної пошти, навіть без особового рахунку. Після реєстрації доступні консультації онлайн, а також інші послуги та опції, як-от можливість об’єднати в кабінеті всі особові рахунки чи укласти договір розподілу природного газу.

20 липня з 9:00 до 19:30 розподіл газу буде тимчасово припинений до деяких будинків по вулиці Михайлівській, Костьольній, Трьохсвятительській, Грушевського та Хрещатиу. Причина  прокладання розподільного газопроводу низького тиску по вулиці Трьохсвятительській. 

Зареєструватися в електроній черзі, щоб вирішити питання в центрі обслуговування, кияни можуть на сайті «Київгазу» за посиланням https://cutt.ly/fn8NZIs.

Електронна черга економить час, адже візит із попереднім записом займе від 15 до 30 хвилин. Крім того, така система обслуговування дозволяє уникнути скупчення клієнтів у чергах і убезпечує їх від контактів з ймовірно інфікованими на коронавірусну інфекцію людьми.

Шановні клієнти!

У рахунках АТ «Київгаз» за червень 2021 року поліграфічною компанією, яка здійснює друк, була допущена помилка: замість 2021-го року зазначений 2029 рік.

Паперові рахунки за розподіл газу отримують майже 770 тисяч клієнтів «Київгазу». На друк платіжок щомісяця витрачається 3,5 тонни паперу. Паперові рахунки потрібні не всім споживачам газу, адже кожен четвертий клієнт користується особистим кабінетом та отримує через цей сервіс усю необхідну інформацію.

4 червня тимчасово буде відключене газопостачання до двох будинків у Святошинському районі за адресами: проспект Перемоги, 108/1 та вул. Генерала Вітрука, 3/11.

У зв'язку з аварійною ситуацією на газопроводі середнього тиску спеціалісти «Київгазу» виконають термінові роботи з заміни засувки. Разом із тим для уникнення повторного відключення та в рамках модернізації газових мереж проведуть додаткові роботи з заміни ще двох засувок на газопроводі низького тиску.

У Подільському районі перекрито газопостачання до 58 будинків через пошкодження газопроводу.

«Київгаз» встановив нову засувку на газопроводі у Святошинському районі. Крім того, замінили бетонний колодязь, у якому встановлена засувка.

«Київгаз» підготував новий випуск рубрики «Запитуєте – відповідаємо»,  який можна переглянути на YouTube. У відео фахівчиня компанії розповідє,  чому передавати показання газового лічильника треба саме «Київгазу».

Київ надзвичайно різноманітний, і кожен, хто тут живе, має місце з особливим значенням, з яким пов'язані приємні спогади. Київгазівці у відеовітанні до Дня Києва розповіли, за що люблять Київ та поділилися улюбленими місцями.

У Солом’янському районі «Київгаз» встановив нове регулююче обладнання, яке забезпечить новий рівень безпеки на газопроводі середнього тиску.

13 житлових будинків Дарницького району столиці тимчасово будуть відключені від газопостачання 25 травня з 9 до 17 години. Це пов’язане з плановими ремонтними роботами на розподільному газопроводі по вулиці Бориспільській. 

18-19 травня тимчасово буде відключений газ у Святошинському та Солом’янському районах столиці у зв’язку з заміною засувки на розподільному газопроводі середнього тиску. Ремонтні роботи є плановими і проводитимуться на розі проспекту Перемоги та  вулиці Дружківської.

12 травня 2021 року з 10 години буде обмежений розподіл газу до деяких будинків Подільского району. Перелік адрес дивіться нижче.

«Київгаз» висловлює щире співчуття мешканцям будинку по вулиці Соломії Крушельницької, 1/5.

До уваги споживачів, які отримують житлові субсидії!

Борги побутових клієнтів АТ «Київгаз» газу за розподіл газу становлять 4,8 млн грн. З них 16,5% споживачів в 2021 році жодного разу не платили за розподіл блакитного палива. Найбільше боргують жителі Дніпровського, Солом’янського і Шевченківського районів столиці.

У зв’язку з запровадженням карантинних обмежень АТ «Київгаз» приймає документи, які стосуються газифікації, поштою та через скриньку для вхідної кореспонденції, яка знаходиться на вході до офісу по вул. М.Бойчука, 4-Б.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б