Аварійно-диспетчерська служба АТ «Київгаз» отримала повідомлення про надзвичайну ситуацію 22 червня о 03:37. Фахівці компанії негайно прибули на місце події, будинок було оперативно відключено від газорозподілу.

Станом на 12:30, на жаль, неможливо встановити, що саме спричинило трагедію, для цього необхідне проведення офіційної експертизи.

Водночас відомо, що жодних скарг щодо газопостачання або стану газового обладнання у будинку до управління експлуатації газового господарства та аварійно-диспетчерської служби за 2023 рік не надходило. Також в означений період фахівці АТ «Київгаз» не здійснювали робіт з ремонту газового обладнання та не отримували заявки на його ремонт.

Нагадуємо, що власники газових приладів повинні слідкувати за їх справністю та проводити регулярне технічне обслуговування – відповідні зобов’язання власника, балансоутримувача та/або орендаря передбачені Правилами безпеки систем газопостачання (ПБСГ).

Якщо у вашому будинку запланована заміна обладнання, законодавством передбачена вимога обов’язково здійснювати такі заходи тільки суб’єктом господарювання, який має дозвіл на виконання зазначених робіт, та за заявою до газорозподільного підприємства.

Відповідно до вимог безпеки, передбачених ПБСГ, несправне газове обладнання, ремонт якого потребує його розбирання, а також газове обладнання при виконанні капітального ремонту помешкань житлових і громадських будинків необхідно відключати зі встановленням заглушок та оформленням відповідного акта представником газорозподільного підприємства.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б