Інноваційні технології

Концепцією за технічними параметрами і функціональністю системи телеметрії при розробці та впровадженні було дотримання принципів уніфікації і універсальності, отримання економічного ефекту при експлуатації за рахунок взаємозамінності і простоти нарощування електронних блоків системи і мінімізації енергоспоживання без додаткових доробок, доступності за ціною.

Технологічне обладнання для перекриття трубопроводів газоподібних або рідких продуктів без переривання їх транспортування КОРТ-150 призначене для перекриття трубопроводів при проведенні ремонтних робіт з забезпеченням безперебійного транспортування рідких та газоподібних продуктів через байпасну лінію.

АТ «Київгаз» пропонує пристрій для ручної врізки у трубопровід під тиском. Модель ПРВ Ду15-Ду25.

Пристрій для ручної врізки у трубопровід ПРВ Ду15-Ду40 (далі - ПРВ) призначений для виконання врізки в трубопроводи діаметром Ду 15 ÷ Ду 40, що працюють під тиском до 0,6 МПа, без зупинки подачі газоподібних або рідких продуктів по трубопроводу, з метою встановлення технологічного обладнання (манометри, відводи, термометри тощо), підключення новозбудованих трубопровідних ліній, байпасних ліній тощо.

АТ «Київгаз» пропонує своїм клієнтам новий метод монтажу газових труб без жодного зварювального шва.

Компанія першою в Україні почала використовувати гнучку газову трубу. Гофрована новинка з нержавіючої сталі (CSST) і фітингів (з'єднувальні елементи) з латуні виробництва фірми Dong-A Flexible Metal Tubes Co., Ltd (Корея) – надійна альтернатива для звичних газових труб.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б