Споживач природного газу повинен укласти договір з АТ «Київгаз», щоб отримувати послуги з розподілу природного газу. Нові договірні умови ви можете дізнатися у розділі «Публічний договір». Ці умови повністю відповідають умовам Типового договору розподілу природного газу, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2498. Публічний договір укладається шляхом підписання споживачем відповідної заяви-приєднання. Приєднатись до публічного договору (погодитись на його умови) споживач може, як підписавши відповідну заяву-приєднання, так і сплативши рахунок (квитанцію) за доставлений природний газ. Крім того, фактом згоди вважається документально підтверджене споживання природного газу.

Для укладання договору або внесення змін до нього, до центру обслуговування абонентів необхідно надати оригінали таких документів:

  • паспорт
  • ідентифікаційний номер
  • документ, який підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними
  • письмова згода співвласників, якщо об'єкт споживача перебуває у власності (користуванні) кількох осіб (підписи співвласників проставляються в заяві-приєднанні)
  • для приватного будинку або квартири, де встановлено індивідуальне опалення - технічний паспорт на будинок

Якщо кількість осіб, зареєстрованих у квартирі чи приватному будинку споживача, змінилася, необхідно подати заяву встановленого зразка.

Відповідно до абзацу 3 пункту 3 глави 4 розділу ІХ Кодексу газорозподільних систем, споживач зобов'язаний своєчасно, але не пізніше ніж у місячний строк, письмово повідомляти газопостачальну компанію про всі зміни, що стосуються видів споживання газу, та/або опалювальної площі, та/або кількості осіб, зареєстрованих на його об`єкті. При наданні документів про зменшення кількості осіб, що користуються газом, з порушенням вказаного терміну – зміни у нарахування вносяться з місяця подання таких документів.

Новим споживачам (при первинному пуску газу) для укладання договорів необхідно звернутись за адресою: вул. Миколи Василенка 5, каб. 109.

За однією поштовою адресою укладається один договір розподілу природного газу.

Ви можете завантажити і заповнити заяву-приєднання за посиланням чи сформувати її в особистому кабінеті.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б