Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє, що єдиним спірним питанням у переговорах з Міжнародним валютним фондом для продовження фінансування України залишається умова фонду щодо підвищення тарифів на газ для населення.

Про це він сказав, відкриваючи засідання уряду.

Єдине спірне питання, що залишилося, - це вимога МВФ підвищити тарифи на газ і тепло для населення у зв'язку з безперервним подорожчанням газу", - сказав Азаров.

 

Прем'єр зазначив, що уряд має свої розрахунки з цього питання і прагне знайти інші компенсатори, не перекладаючи цю проблему на населення.

Азаров висловив упевненість, що в цьому питанні буде знайдено правильне рішення.

Він знову заявив, що 24 жовтня в Україну прибуде місія МВФ для оцінки виконання програми stand by.

Прем'єр вважає позитивними результати виконання цієї програми Україною і тому з оптимізмом дивиться на продовження співпраці з МВФ.

Азаров наголосив, що це співробітництво є важливим в умовах нестабільності світових фінансових ринків.

Як повідомлялося раніше, передбачається, що за підсумками візиту місії МВФ буде розглядатися можливість виділення Україні чергового траншу кредиту stand by у розмірі 1,5 млрд доларів.

Раніше Національна акціонерна компанія Нафтогаз України спрогнозувала, що в жовтні-грудні ціна імпортного природного газу, що поставляється російським Газпромом на адресу компанії, підвищиться на 14,6% порівняно з 3 кварталом до близько 401 долара / тис. куб. м.

За матерiалами: Українські новини

 

Контакт-центр (044) 495-04-04;

(097) 495-11-04;

Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б