Ціни на нафту за підсумками торгів четверга, 6 вересня, зросли на заявах глави ЄЦБ Маріо Драгі про те, що регулятор має намір здійснювати викуп держоблігацій проблемних країн єврозони із вторинного ринку, і на статданих із США, свідчать дані торгів.

Котирування жовтневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI (Light Sweet Crude Oil) до кінця торгової сесії зросли на 0,17 долара − до 95,53 долара за барель. Ціна жовтневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent піднялася на 0,4 долара − до 113,49 долара за барель.

За словами Драгі, ЄЦБ буде купувати облігації лише тих країн єврозони, які виконують макроекономічні та інші умови, прописані тимчасовим Європейським фондом фінстабільності (ЕФФС) або постійним Механізмом фінстабільності (МФС) для держав, які звернулися за зовнішньою фінансовою допомогою. При цьому обсяг або строки викупу облігацій не обмежені.

Раніше повідомлялося, що США планують подвоїти видобуток нафти в сланцевих пластах до 2035 року, повідомляється в першій доповіді Управління енергетичної інформації (EIA), присвяченій важкодоступним запасам нафти.

Згідно з прогнозами експертів EIA, до 2035 року видобуток нафти зі сланцевих пластів складе 1,23 млн барелів на добу, а в 2012 році − 720 тис. барелів на добу, склавши 12,5% всього видобутого обсягу в США.

За матерiалами: РИА Новости

 

Контакт-центр (044) 495-04-04;

(097) 495-11-04;

Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б