Ціни на нафту за підсумками торгів у вівторок, 25 вересня, продемонстрували різноспрямовану динаміку на тлі неоднозначних статданих зі США, свідчать дані бірж.

Котирування листопадових ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI (Light Sweet Crude Oil) до закриття торгів знизилися на $0,56 − до $91,37 за барель. Ціна листопадових ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent збільшилася на $0,64 − до $110,45 за барель.

У вівторок стали відомі несподівано сильні дані від аналітичної організації Conference Board. Індекс довіри споживачів до економіки США у вересні збільшився до 70,3 пункту з переглянутого убік підвищення показника за серпень в 61,3 пункту, тоді як аналітики очікували зростання лише до 63,1 пункту з непереглянутими 60,6 пункту місяцем раніше. Таким чином, індикатор досяг максимальної позначки за останні сім місяців.

Як повідомлялося раніше, через побоювання про зростання цін на паливо Саудівська Аравія нарощує постачання нафти своїм основним покупцям у США, Європі та Азії.

Раніше міністри фінансів країн Великої сімки закликали найбільших виробників нафти підвищити видобуток палива, щоб компенсувати зростання цін, на підвищення яких вплинув ураган у Мексиканській затоці і напружена ситуація в Ірані.

За матерiалами: РИА Новости

 

Контакт-центр (044) 495-04-04;

(097) 495-11-04;

Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б