Питання-відповіді

Для газифікації приватного житлового будинку необхідно отримати технічні умови, що являють собою комплекс умов та вимог до інженерного забезпечення об'єкта газопостачання, розробити проектну документацію.

На підставі погодженого проекту спеціалізованою монтажною організацією здійснюється монтаж системи газопостачання.

Технічні умови видаються власнику земельної ділянки.

Для отримання технічних умов Замовнику чи уповноваженій ним особі на підставі довіреності необхідно звернутись у «Єдине вікно» АТ «Київгаз» за адресою: 01103, м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б та надати перелік  документів, зазначених на зворотній стороні опитувального листа або у відповідному розділі нашого сайту.

АТ «Київгаз» надає зазначені послуги.

На підставі погодженого проекту спеціалізованою монтажною організацією здійснюється монтаж систем газопостачання.

Кожне звернення на газифікацію розглядається індивідуально.

Детальну інформацію Ви можете отримати за. тел. (044) 495-93-05 або прочитати у розділі «Газифікація»

Щоб відʼєднати будь-який газовий прилад від мережі газопостачання необхідно викликати слюсаря. Категорично забороняється виконувати такі дії самостійно.

За поданням заявки звертайтесь за телефоном: 495-04-04.

Для цього вам необхідно звернутись до будь-якої філії ПАТ «Київгаз».

За поданням заявки звертайтесь за телефоном: 495-04-04.

Напевне, така ситуація виникла у вас за межами Києва. Це пов’язано з тим, що кількість споживання газу ввечорі у абонентів збільшується. Закінчується робочий день, люди повертаються додому і кількість споживачів, що одночасно використовують газ стає, відповідно, більшою.

Для уникнення цієї проблеми "Київгазом" встановлена геоінформаційна система газових мереж, яка реагує на будь-які зміни тиску у подачі газу онлайн.

Такий колір полум'я може мати 2 причини: забруднення пальників або недостатня вентиляція.

Найчастіше таку скаргу ми отримуємо від споживачів, у яких встановлено сучасні пластикові вікна. За вимогами безпеки у кухнях, де встановлені пластикові вікна, необхідно при користуванні плитою відкривати вікно у режимі провітрювання, або встановлювати віконний провітрювач.

Так. При сумнівах, можливе проведення позачергової повірки на вимогу споживача. Така послуга є платною.

Для замовлення послуги необхідно звернутися в ФЕГГ ПАТ «Київгаз» відповідного району м. Києва (№1, №2, №8).

ПАТ «Київгаз» повідомляє, що згідно Постанови КМУ «Про забезпечення проведення розрахунків за спожитий природний газ» № 792 від 30.09.2015. Газопостачальне підприємство зобов’язане отримувати оплату від споживачів за спожитий природний газ шляхом перерахування коштів виключно на поточні рахунки зі спеціальним режимом використання в уповноважених банках.

ПАТ «Київгаз» відкрито такий рахунок у АТ «Ощадбанк». Оплата послуг щодо приймання платежів від населення здійснює ПАТ «Київгаз» (а не споживач) у розмірі 0,3 відсотка від загальної суми коштів.

На даний час, у АТ «Ощабанк» при сплаті за квитанцією, банком було прийнято рішення ввести додатковий тариф за надання послуг щодо приймання платежів від населення за газ у розмірі 3 грн.

Наголошуємо, що тариф у розмірі 3 грн. при сплаті за газ встановлений виключно банком, і не надходить до підприємства, тому немає жодного відношення до ПАТ «Київгаз».

Так, можете.
Середня вартість робіт з встановлення газового лічильника за рахунок замовника :
Вартість робіт з матеріалами, складатиме  від 1850,00 грн., без урахування крану, який установлюється за необхідності.

Виклик майстра та обстежування газового обладнання на предмет установлення газового лічильника - 180 грн.

При розрахунках вартості матеріалів були враховані актуальні ціни станом на 01.01.2018.
Кінцева вартість робіт за встановлення газового лічильника буде визначатися у залежності від фактично використаних матеріалів і виконання додаткових робіт за проханням замовника (заміна крану, установка гнучкого рукава і т. д.).

У зв’язку з тим, що ПАТ «Київгаз» не є монополістом в області виконання робіт з установлення побутових газових лічильників, споживачі природного газу можуть звертатися до будь-якої організації, яка має відповідний дозвіл на виконання газонебезпечних робіт. У такому випадку представник ПАТ «Київгаз» здійснює роботи лише із пуску газу до приладів, прийом в експлуатацію та опломбування лічильника.

Згідно вимог Закону України про забезпечення комерційного обліку природного газу, у квартирах, де газ використовуються лише для приготування їжі (де встановлено тільки газову плиту) лічильники газу будуть встановлені централізовано, безкоштовно, у період від січня 2016 року до січня 2021 року.
Ніякі реєстрація заяв або запис у чергу не виконуються, щоб уникнути зловживань та махінацій. Просто очікуйте додаткові оголошення біля парадних.
Якщо Ви не можете чекати безкоштовне встановлення лічильника, Ви можете встановити лічильник газу за власні кошти. Детальна інформація в розділі «Газові лічильники» або за номером телефону 495-04-04.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б