Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» передбачає необхідність забезпечити всіх споживачів природного газу приладовим обліком до 1 січня 2021 року. Лічильники встановлюються за рахунок Оператора ГРМ, в місті Києві – АТ «Київгаз», повністю безкоштовно: споживач не сплачує ні за вартість лічильника, ні за вартість виконання робіт.

За два тижні до початку проведення робіт на будинках з’являються відповідні оголошення, які містять інформацію про строки забезпечення лічильниками, а також контактні дані відповідальної особи, з якою можна узгодити дату та час проведення робіт.

Монтажні роботи та необхідні розхідні матеріали забезпечуються співробітниками АТ «Київгаз». Споживач у свою чергу має забезпечити вільний доступ до місця встановлення лічильника: відсунути меблі, зняти навісні полиці, прибрати все, що може заважати проведенню монтажних робіт.

Співробітники АТ «Київгаз» розробляють проект установки лічильника, здійснюють монтаж, проводять випробовування труб на щільність, проводять пуск газу та здійснюють опломбування лічильника.

 

Контакт-центр (044) 495-04-04 (097) 495-11-04

Електронна пошта
Адреса для листування Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б