Лідер регіональних газових господарств України ПАТ «Київгаз» виконує не тільки свої основні завдання - розподіл, транспортування і постачання газу, але і робить все можливе для того, щоб убезпечити жителів столиці. Оновлення автомобільної бази – це не тільки безпека жителів, але й швидке реагування, усунення аварійних ситуацій і більш якісне виконання технічних робіт.

 

 

 

 

Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак гідно оцінив нові аварійні і заявочні автомобілі: «Завдяки серйозному переобладнанню, яке сьогодні ведеться в« Київгазі », до чемпіонату Євро-2012 ми будемо мати якісно інший рівень обслуговування населення. Найближчим часом автомобільна база газової компанії поповниться 8 укомплектованими автомобілями, що дозволить оперативно ліквідовувати аварійні ситуації. Крім того, «Київгаз» планує придбати ще 10 автомобілів для виконання поточних ремонтів. Зокрема, бригада буде перевіряти роботу димовентиляційних каналів, газових плит і колонок ».

Також Олександр Мазурчак додав, що штабно-командні навчання цивільного захисту населення, які минулого тижня проходили в Києві, продемонстрували необхідність переоснащення всіх комунальних служб. Вони мають бути переобладнані за найсучаснішими технологіями і прикладом тому – нові аварійні автомобілі ПАТ «Київгаз».

Сергій Горовий, голова правління «Київгаз»: «Придбані нові автомобілі не мають аналогів. У столиці буде найкраща аварійна служба СНД. На черзі – придбання необхідного технічного обладнання і комплектація автомобілів, які значно поліпшать роботу нашої компанії».

 

Контакт-центр (044) 495-04-04;
                                                                 
Наша адресам. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б